Kızlar Bakarmısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Bakarmısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,087 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Bakarmısınız?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah'ım yardım eder rabbim büyük Nedim inşallah bu günlerde geçer eşimi çok seviyorum yüzü asık olsa aklım onda kalıyor 😂 bu aralar daha çok seviyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin nurum amin kuzum inşallah😍🌷🤲🏻
Ay hep mutlu olun aşkım benim 🌷 ne güzel umutta gelince daha güzel olacakk

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar Biz Kirada Oturuyoruz 2 Ay Önce Kontrat Yapmıştık Ev Sahibi Aradı Ben Evi Satacam Dedi Bize Önceden bunu Söyleme Gereğinde Bile Bulunmadı Cıkın Diyor Kontrat Varken Hemen Çıkmak Zorunda mıyız
Ah kuzum ne yazikki yapacağın bişey yok kontrat varsa bile akıllarına koydular mi çıkarırlar, abimde İstanbul'a yaklaşık sekiz dokuz ay önce taşındı ama adam şimdiden çıkın diyor , oda ev arıyor ama on onbirden aşağı yok, evi satacağı kişiyle konuşmayı deneyin belki oda kiraya verecek sizde kiraya ona ödemeye devam edersiniz yada bi çaresi yoksa zaten çıkacaksın şimdi den yapabiliyor san çık derim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Biz Kirada Oturuyoruz 2 Ay Önce Kontrat Yapmıştık Ev Sahibi Aradı Ben Evi Satacam Dedi Bize Önceden bunu Söyleme Gereğinde Bile Bulunmadı Cıkın Diyor Kontrat Varken Hemen Çıkmak Zorunda mıyız
Hayır canım ev bulamıyorum dersin oda anca bekler vede sözleşme de var bi şikayet etsen sana para bile öder bu insanlar şerefsiz bizim ev sahibi de ilk oğlum oğlum evlenecek dedi ev bulamadık dedim oda 2650 den 8200 yaptı kirayı sanki yeni girdik şerefsiz veremezsen çık diyor Allah bu insanlara vicdan versin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayır canım ev bulamıyorum dersin oda anca bekler vede sözleşme de var bi şikayet etsen sana para bile öder bu insanlar şerefsiz bizim ev sahibi de ilk oğlum oğlum evlenecek dedi ev bulamadık dedim oda 2650 den 8200 yaptı kirayı sanki yeni girdik şerefsiz veremezsen çık diyor Allah bu insanlara vicdan versin
Amin kuzum amin inşallah aleynam adı pislikler gözleri doymuyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yaaa hülya benimde başımda aynı dert var şuan biliyormusun sakin çıkma devlet kiracıdan yana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar