Kızlar bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde zumre tarafından oluşturulan Kızlar bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar bakarmısınız
Konbuyu başlatan zumre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

zumre

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben isminiz zümre diğer hesabıma giremedim bu hesabımı açtım Boynumda enfeksiyondan dolayı şişmeler var tahlil yaptırdım doktora daha gösteremedim tahlilden anlayan var mı bunlar ne oluyor yüksek çıkan

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240829_162759_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240829_162759_e-Nabz.jpg
    377.6 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20240829_162806_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240829_162806_e-Nabz.jpg
    377.2 KB · Görüntüleme: 32

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar ben isminiz zümre diğer hesabıma giremedim bu hesabımı açtım Boynumda enfeksiyondan dolayı şişmeler var tahlil yaptırdım doktora daha gösteremedim tahlilden anlayan var mı bunlar ne oluyor yüksek çıkan
Kuzum dm den de yazdım vücudunda ya toksoplazma yada anti cmv enfeksiyonu var ama korkma bende geçirdim bir kere geçirdikten sonra tekrar tekerrür etmiypr. Ama boynumda şişme var demişsin dm de öyle yazmadın boynunda lenf bezi filan mı şişti. Eğer öylese asla hafife alma doktoruna görük canım inşallah sorun olmaz

zumre

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum dm den de yazdım vücudunda ya toksoplazma yada anti cmv enfeksiyonu var ama korkma bende geçirdim bir kere geçirdikten sonra tekrar tekerrür etmiypr. Ama boynumda şişme var demişsin dm de öyle yazmadın boynunda lenf bezi filan mı şişti. Eğer öylese asla hafife alma doktoruna görük canım inşallah sorun
Boyun ve omuz birleşimi kısmında şişme var canım ultrasyonda reaktıf lenf nodu yazıyor doktor biyopsi yaparız dedı bende pıyopsıden korkuyorum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Boyun ve omuz birleşimi kısmında şişme var canım ultrasyonda reaktıf lenf nodu yazıyor doktor biyopsi yaparız dedı bende pıyopsıden korkuyorum
Biyopsi yaptır . Nod iyi huylu mu kötü huylu mu ona bakarlar. Yüksek ihtimalle enfeksiyon geçirdiğin için şişiyor ama tedbir önemli ihmal etme biyopsiyi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım rabbim sifa versin inşallah 🤲

zumre

Kayıtlı Üye
rank
İyi bir şey bu bir an onkoloji istedi sandım sonuca görw zaten belki onkolojiye sevk ederler. Dua edelim lenf nodu iyi huylu çıksın
Vallahi canım benim dahiliye doktoru Eğer kötü bir şey olsaydı her ultrasyon sonucunda reaktif yazmazdı Hani biyopsi istenir yazardı bakalım doktora soracağımı gösterdiğinde bakayım biyopsi yaptıracak mı umarım İnşallah kötü bir şey yoktur ama nedense için Ferah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım rabbim sifa versin inşallah 🤲
Sagol Amin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar