Kizlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep arslan tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Zeynep arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
40+5 oldum yalancı sancılarım oluyor ara ara sizce normal mi bu kdr uzaması kontrol e de gitmedim DHA hastane uzak diye son adet tarihim 28 Aralık hesaplaya bilen varmı acaba
Canım doğum geldiğinde tarih pek ise yaramıyor dayanamicak gibiyse git bence doktora süresi ni olc bir sancıların 5 dakika ve altına düştüyse san cin evde durma

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
40+5 oldum yalancı sancılarım oluyor ara ara sizce normal mi bu kdr uzaması kontrol e de gitmedim DHA hastane uzak diye son adet tarihim 28 Aralık hesaplaya bilen varmı acaba
Ben ilk çocuğumu 40+5 TE sezaryenla dogurdum kontrollerinizi aksatmayin. Kontrole diye gittim suyu azalmaya başlayınca riske atamadik sezaryen oldum

Zeynep arslan

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk çocuğumu 40+5 TE sezaryenla dogurdum kontrollerinizi aksatmayin. Kontrole diye gittim suyu azalmaya başlayınca riske atamadik sezaryen o

Ben ilk çocuğumu 40+5 TE sezaryenla dogurdum kontrollerinizi aksatmayin. Kontrole diye gittim suyu azalmaya başlayınca riske atamadik sezaryen oldum
Bende cuma günü gidecektim aslında doktor a çevremde kiler bekle günü gelmemiştir gelse doğum yapardın diyince vazgeçtim yarın gidicem inşallah bişey yoktur

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende cuma günü gidecektim aslında doktor a çevremde kiler bekle günü gelmemiştir gelse doğum yapardın diyince vazgeçtim yarın gidicem inşallah bişey yoktur
Etraftakilere kulak asmayın bence son haftalar riskli oluyor Allah korusun bebek kakasını yapiyo yiyo vs vs. Hayırlı haberler inşallah♥️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Artık kontrole gitmeme gibi bir durumun olamaz canım 40+5 ileri bir tarih normalde gittiğinde nst ile bakılıp ultrasonda bir sıkıntı gözükmüyorsa 3 4 gün sonrası tekrsr bakar. Hala yoksa bebek kanaldaysa suni verilir yada kanalda değilse sezeryan. 40 sonrasında mekonyum riski artıyor. Doktor kontrolüne ivedilikle gidin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar