Kızlar bakarmisinz size zahmet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisinz size zahmet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar bakarmisinz size zahmet
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bnm esim çalışmıyor is arıyor bulamıyoruz 2 kızım var 3 gebeyim yardıma çok ihtiyacım var inanın doğum hazrligi bile yapamadım fitre paranızı eğer uygun girurseniz bnm hiç bı gekirim olmadgndan alabilirm bize düşüyor çünkü eşim calismiyir nereye başvuru yaptıysa hiç geri dönüş olmadı gonlunzden geçerse alabilrim inanın yardıma çok ihtiyacım var kızlar ozeldende numaramı verebilirim şu mübarek gunde inanın yalan soylemiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bnm esim çalışmıyor is arıyor bulamıyoruz 2 kızım var 3 gebeyim yardıma çok ihtiyacım var inanın doğum hazrligi bile yapamadım fitre paranızı eğer uygun girurseniz bnm hiç bı gekirim olmadgndan alabilirm bize düşüyor çünkü eşim calismiyir nereye başvuru yaptıysa hiç geri dönüş olmadı gonlunzden geçerse alabilrim inanın yardıma çok ihtiyacım var kızlar ozeldende numaramı verebilirim şu mübarek gunde inanın yalan soylemiyorum
Allah'ım yardımcın olsun canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aylardır aynı paylaşımda bulunuyorsun. Eşine sen iş aramak yerine eşin gerekli yerlere başvuruda bulunsun. Sivas'ta birsürü fabrika, mağaza işçi arıyor ayrıca işkur, kariyer.net, işinolsun gibi uygulamalardan kolaylıkla başvuru yapabilir. Burası yardım kuruluşu değil bilgi paylaşım platformu bunu burda defalarca dile getirdik. Yardım için gerekli kurumlara başvurabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar