Sorum var Kızlar bakın bi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Kızlar bakın bi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,147 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakın bi
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bu sancı denen şey nasıl oluyor karın ağrısı gibi mi yoksa daha mı farklı en son 2.45 de karnım ağrır gibi oldu şimdi 2.55 de masaj yapınca geçiyor uyuyamiycm galiba
Sanci ilk beş daka da bir vurur hafifden sonra kasiklarda kasılma olur ağrı girer 5 dakikanın altında mesela 1 dakka da 2 dakka da bir vurmaya başlıyorsa ağrı veya. 5 den aşağısına düştüyse gitmen de fayda var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancın başlıyor olabilir canım çünkü ilk gebeligimde bende bilmiyordum ama gecenin bu saatinde hafifden sancılar giriyordu eşim masaj yapıyor geçiyor gibi oluyor yine başlıyordu en son ne olur ne olmaz diye hastaneye gitik megersem açılmam olmuş 8 santim doğum sancısı başlamış bu saatlerde yatisim yapılmıştı sabah da doğum oldu zaten ama doğum sancısı ile o sancı çok farklı çünkü doğum sancısı seni yıpratıyor yani yazmaya bile dermanın olmaz canım ama sen git bir muane ol derim ben için ferahlar ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancın başlıyor olabilir canım çünkü ilk gebeligimde bende bilmiyordum ama gecenin bu saatinde hafifden sancılar giriyordu eşim masaj yapıyor geçiyor gibi oluyor yine başlıyordu en son ne olur ne olmaz diye hastaneye gitik megersem açılmam olmuş 8 santim doğum sancısı başlamış bu saatlerde yatisim yapılmıştı sabah da doğum oldu zaten ama doğum sancısı ile o sancı çok farklı çünkü doğum sancısı seni yıpratıyor yani yazmaya bile dermanın olmaz canım ama sen git bir muane ol derim ben için ferahlar ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bu sancı denen şey nasıl oluyor karın ağrısı gibi mi yoksa daha mı farklı en son 2.45 de karnım ağrır gibi oldu şimdi 2.55 de masaj yapınca geçiyor uyuyamiycm galiba
Kuzum kasılmalar ile kendini gösterir sancı yalancı kasılmaların yanı sıra gerçek doğum sancıları düzenli dakika aralıklarıyla gelir ve sürekli şiddetlenerek artar gerçek sancının dakika aralıkları sürekli kısalır ve asla geçmez doğuma kadar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Zamanın yaklaşmış canım doğum sancısı belden kasıklara doğru yayılan giderek şiddetlenen adet ağrısı gibi olur ilk 30 dakika sonra 20-10-5 dakika da bir gelen düzenli sancılar olur bu da genelde açılmayı sağlıyor 8-10 cm olunca da doğum gerçekleşiyor. Dinlenmeyle geçen ağrılar yalancı sancılardır. Bunlar da vücudu doğuma hazırlamak için. İki ağrıyı ayırt etmek lazım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar