Sorum var Kızlar bakın bi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Kızlar bakın bi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,193 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakın bi
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimki geçmiyor ama yine eve gönderildim 41 e kadar bekleriz haftan küçük diyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağrılar devam ediyor ama normal karşılanıyor
Ağrı eşiğin düşük büyük ihtimal. Bana da öyle demişlerdi 8 saat nstde çok çıkmayan 1 cm ile ama dayanamadıgim sancı ile doğum yapmıştım. Oturamayacak , uyuyamayacak gibi ise sen yine ihmal etme. İlla su,leke gelmek zorunda değil

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bu sancı denen şey nasıl oluyor karın ağrısı gibi mi yoksa daha mı farklı en son 2.45 de karnım ağrır gibi oldu şimdi 2.55 de masaj yapınca geçiyor uyuyamiycm galiba
Cnm bende doğum sancısı yaşamadım ama 5 dakikada bir aşırı sancın varsa doğum belirtisi olabilir kaç haftaliksin kuzum

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende doğum sancısı yaşamadım ama 5 dakikada bir aşırı sancın varsa doğum belirtisi olabilir kaç haftaliksin
Ağrı eşiğin düşük büyük ihtimal. Bana da öyle demişlerdi 8 saat nstde çok çıkmayan 1 cm ile ama dayanamadıgim sancı ile doğum yapmıştım. Oturamayacak , uyuyamayacak gibi ise sen yine ihmal
etme. İlla su,leke gelmek zorunda değil
Bu böyle devam edecek çekeceksin diyor bol bol yürüyüş yap böyle doğum olmaz deyilip eve yollanıyorum

Cnm bende doğum sancısı yaşamadım ama 5 dakikada bir aşırı sancın varsa doğum belirtisi olabilir kaç haftaliksin kuzum
Nst de çıkmıyor canım sancı 38+2

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Kontrolün ne zaman? Gittiğinde nst ye bagladi mi? Dr lar değişik ne diyeyim ki kimin ne yapacağı nasıl müdahale edeceği belli olmuyor
Randevu bulursam 1 haftaya gidecem

Randevu bulursam 1 haftaya gidecem

Kontrolün ne zaman? Gittiğinde nst ye bagladi mi? Dr lar değişik ne diyeyim ki kimin ne yapacağı nasıl müdahale edeceği belli olmuyor
Nst ye bağladı

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bu sancı denen şey nasıl oluyor karın ağrısı gibi mi yoksa daha mı farklı en son 2.45 de karnım ağrır gibi oldu şimdi 2.55 de masaj yapınca geçiyor uyuyamiycm galiba
Canım sancı gelince anlarsın zaten inan bazıları çekilecek gibi değil, ama senin dediğin şeyin sancı olduğunu sanmıyorum, normal ağrı yada minik biraz yaramazlık yapıp kendini kasıyor olabilir🤫😉😘😍 sağlıkla gelsin inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar