Sorum var Kızlar bakın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar bakın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 664 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakın lütfen
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim kızım 2aylik çok öksürüyor bide göğsünde ses cikiyo acaba ne yapsam iyi gelir bana yardımcı olun canlar
Geçmiş olsun canım doktora götürmekte fayda var daha çok küçük evde doğal yöntemler olmaz gerekli tedaviye doktorun başlaması daha iyi olucaktir

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 2aylik çok öksürüyor bide göğsünde ses cikiyo acaba ne yapsam iyi gelir bana yardımcı olun canlar
Gecmia olsunkuzum. Benim oğlum da iki aylıkken öyle hastalandı doktorlar çok küçük olduğu için ilaç vermediler bol bol emzirmemi söylediler. Bende o qra cok araştırdım youtube da osman gönülal ismin de bir doktor var cok faydasi oldu o dönem. Ben çok sık emzirdim ve her öksurusunde cocugun yüzü yere bakar vaziyette sırtına hafif hafif vurdum. Öyle öyle balgami atti. Yani bilerek kusturdum. Bir de sabah akşam bir çay kaşığı veya iki çay kaşığı ılık ihlamur verdim. O da balgami söküyor. Doktor az miktarda ihlamut verebilirsin demisti.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmia olsunkuzum. Benim oğlum da iki aylıkken öyle hastalandı doktorlar çok küçük olduğu için ilaç vermediler bol bol emzirmemi söylediler. Bende o qra cok araştırdım youtube da osman gönülal ismin de bir doktor var cok faydasi oldu o dönem. Ben çok sık emzirdim ve her öksurusunde cocugun yüzü yere bakar vaziyette sırtına hafif hafif vurdum. Öyle öyle balgami atti. Yani bilerek kusturdum. Bir de sabah akşam bir çay kaşığı veya iki çay kaşığı ılık ihlamur verdim. O da balgami söküyor. Doktor az miktarda ihlamut verebilirsin demisti.
Ama her ihtimali karşı sen doktora götür. InsaAllah ilerlemeden evde dogal yontemle iyilesir. Diger turlu 2 aylık bebege antibiyotik...

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin daha küçük canım doktora götür. Ciğerleri dinlenir. Ona göre müdahale edilir. Burnunun tıkanmasına izin verme temizle öksürüğünü etkiler oda havasının nemli olması önemli geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.