Kızlar lutfen bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Kızlar lutfen bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lutfen bakın
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç cocuk annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebegım 14 aylık sutten de kestım ama hala uyumayı bılmıyo gece sabaha kadar aglar yarım saatte bır saat bası uyanır sabahın korundede uyanıyo 5 bucuk 6 oldumu utanıyo yoruldum artık uykusuzluktan harab oldum artık ınsan gıbı uyusun gece duzgun uyusa erken kalması problem olmaz ,gec saatlerde de yatırıyom gene sabahın korunde ayaga dıkılıyo yoruldum artık gaz problemı faland yok artık 8 9 za kadar uyusun ıstıyorum ,sızın bebeklerde bolemı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebegım 14 aylık sutten de kestım ama hala uyumayı bılmıyo gece sabaha kadar aglar yarım saatte bır saat bası uyanır sabahın korundede uyanıyo 5 bucuk 6 oldumu utanıyo yoruldum artık uykusuzluktan harab oldum artık ınsan gıbı uyusun gece duzgun uyusa erken kalması problem olmaz ,gec saatlerde de yatırıyom gene sabahın korunde ayaga dıkılıyo yoruldum artık gaz problemı faland yok artık 8 9 za kadar uyusun ıstıyorum ,sızın bebeklerde bolemı
Benim kizim 11 aydir böyle çocuk uyku ne bilmiyorlar bende artık yoruldum vallhq

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin bir süre daha böyle devam eder sonra alışır canım uyku arkadaşı verebilirsin yeni bir oyuncak mesela yatağında kalacak anlat burda uyuyacak seninle beraber diye. Gece uyandığında da aç olmadığına eminsen eline suluğunu ver içsin bir süre sonra alışır kendi uyumaya. Zaman ve sabır lazım canım

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizim 11 aydir böyle çocuk uyku ne bilmiyorlar bende artık yoruldum vallhq
Bu cocuklar neden boyley
Bu
Bebeğin bir süre daha böyle devam eder sonra alışır canım uyku arkadaşı verebilirsin yeni bir oyuncak mesela yatağında kalacak anlat burda uyuyacak seninle beraber diye. Gece uyandığında da aç olmadığına eminsen eline suluğunu ver içsin bir süre sonra alışır kendi uyumaya. Zaman ve sabır lazım canım
Canım uyku arkadı koyuyorum alıstırmaya calıstım ama o battaneyısını sevıyo koklayarak sarılır battanıyesıne oyle yatar gecede mama yemıyo bıskuvo caya karıstırıp gece veryom onuda sevmıyo sade cay ıstıyo acmı tokmu bılemıyorum yatmadan yarım saat once beslıemeye calısıyorum ama bazen ıstahsız yemıyo allak bulak oldu ne yapsam olmuyo insallah en kısa zamanda duzelır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Belki de vücut yapısı erken uyanmaya müsaittir canım meslea benim oğlum da 14 aylık uyku düzeni yaptık biz 4. Ayından beri ilk aylar saat 11 e kadar uyurdu sonradan bu saat 9 a düştü son 4. 5 aydır da sabah 7 de uyanır. Ben saat 9 da uyuturum akşam erken uyuttuğum için eeken ıyanıyor sandım saat 12 de uyuttum yine aynı saatte kalktı baktım 1 haftadır yine geç yatmasına rağmen erken kalkıyor uyku saatini eski düzenine çevirdim. Gece uyumamak sebebi çok sıcaktan olabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu cocuklar neden boyley

Bu

Canım uyku arkadı koyuyorum alıstırmaya calıstım ama o battaneyısını sevıyo koklayarak sarılır battanıyesıne oyle yatar gecede mama yemıyo bıskuvo caya karıstırıp gece veryom onuda sevmıyo sade cay ıstıyo acmı tokmu bılemıyorum yatmadan yarım saat once beslıemeye calısıyorum ama bazen ıstahsız yemıyo allak bulak oldu ne yapsam olmuyo insallah en kısa zamanda duzelır
Düzelecek canım sabret çayda kafein var uykusunu kaçırır tabi hiç verme illa ki istiyorsa da gündüz suyuna bir iki damla koy öyle ver ne güzel battaniyesiyle uyuyormuş. Rutin oluşturmaya çalış gece yarım öncesinde beslenmeyi bitir sakin oyunlar oynayın ama konuşarak mesela oyuncak bebeğine senin uykun mu geldi gel seni yaptırayım deyip yatağa koy sırtını saçını okşa ninni aç ya da kendin söyle bak bebek uyudu de hadi sende uyu kızım gibi. İlk başlarda direnecek ağlayacak ama sen dirayetli olup her seferinde kucağına alıp sakinleştirip tekrar aynı şeyleri yapacaksın böyle bir hafta bile sürebilir belki daha fazla ama sonra bebeğin kararlı olduğunu anlayınca düzene girecek canım birde öyle dene

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Belki de vücut yapısı erken uyanmaya müsaittir canım meslea benim oğlum da 14 aylık uyku düzeni yaptık biz 4. Ayından beri ilk aylar saat 11 e kadar uyurdu sonradan bu saat 9 a düştü son 4. 5 aydır da sabah 7 de uyanır. Ben saat 9 da uyuturum akşam erken uyuttuğum için eeken ıyanıyor sandım saat 12 de uyuttum yine aynı saatte kalktı baktım 1 haftadır yine geç yatmasına rağmen erken kalkıyor uyku saatini eski düzenine çevirdim. Gece uyumamak sebebi çok sıcaktan olabilir
Ah canım 7 de uyansa gene ıyı ,ama gece duzgun uyumuyokı sureklı uyanıyo ,gunduzde duzgun uyumuyo ,bende cok uykusuz oldugum ıcın artık ruhen bedenen coktum ,bıde koydeydeyız soguk hatta sıcak degıl serın yanı uyuyabılmedı ıcın hava cok uygun aslında bılmıyom ya buyugude oyleydı 5 oldumu kalkardı ,okula baslayıncada tam tersı oldu 8-9 oluyo bır turlu uyandıramıyodum cok sınır bozucu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım 7 de uyansa gene ıyı ,ama gece duzgun uyumuyokı sureklı uyanıyo ,gunduzde duzgun uyumuyo ,bende cok uykusuz oldugum ıcın artık ruhen bedenen coktum ,bıde koydeydeyız soguk hatta sıcak degıl serın yanı uyuyabılmedı ıcın hava cok uygun aslında bılmıyom ya buyugude oyleydı 5 oldumu kalkardı ,okula baslayıncada tam tersı oldu 8-9 oluyo bır turlu uyandıramıyodum
Düzelecek canım sabret çayda kafein var uykusunu kaçırır tabi hiç verme illa ki istiyorsa da gündüz suyuna bir iki damla koy öyle ver ne güzel battaniyesiyle uyuyormuş. Rutin oluşturmaya çalış gece yarım öncesinde beslenmeyi bitir sakin oyunlar oynayın ama konuşarak mesela oyuncak bebeğine senin uykun mu geldi gel seni yaptırayım deyip yatağa koy sırtını saçını okşa ninni aç ya da kendin söyle bak bebek uyudu de hadi sende uyu kızım gibi. İlk başlarda direnecek ağlayacak ama sen dirayetli olup her seferinde kucağına alıp sakinleştirip tekrar aynı şeyleri yapacaksın böyle bir hafta bile sürebilir belki daha fazla ama sonra bebeğin kararlı olduğunu anlayınca düzene girecek canım birde öyle dene
Bu tavsıyelerını denıycem ama ,cayı yenı kac gundur verıyorum belkı ıllede bısı umk ıcmek ıstıyodur dıye cay vermeyıncede aynı degısmıyo ,ama cayı tamamen kesıcem ,emzıgıde var ama nıye bu kadar uyanyo bılmıyorm ,gece beslenmeyı tamamen kesıcem ,zaten sade cay ıcıyodu onuda sutten kesmıstım dıye verdım ,artık onıda vermıycem bakalım duzelır ınsallah ,

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Acaba aç kalıyor olabilirmi yani iyice doyurup öyle uyut benim kızım aç olunca ha bire uyanır gece ama karnını iyice doyurunca uyur sabaha kadar

Bende senin gibiyim dün bebeğimi 12 buçuk akşam yatırdım saat 6 sabahta kalktı yarım saat uyudu tekrar kalktı şuan uyutmaya çalışıyor beşikte uyuymuyor

rabia alparslan tarık

Kayıtlı Üye
rank
19 aylik benim oğlum oda aynı serin yerde uyuyor acken uymuyorve miz mız laniyor karnini doyurmak istiyorum verdigimi yemiyorum bende farkli yler deniyorum mesela ikram veriyorum eline kuru kuş üzümü veriyorum sonra bunlari yedikten sonra karpuz veriyorum gerekirse mutfak tezgahina oturtuyorum ne yapiyorsam onada uzatiyorum genelde dağıtıyor tukuruyor ama huysuz surekli miz miz uyku desen direniyor gece beraber uyuyoruz esimle aramızda uyuyor esim kalktiginda oda uyaniyor dahada uyumuyor yani anlicagin ben erkek cocuklarinin böyle yaramaz ve zaptedmesi zor cocuklar olduğunu öğrendim çocuğum bana öğretti üzülme şunu düşün birgün bunları hatirladiginda iyikide sabretmisim simdide duzeldiler iyi oldular rahat ettim diyecegin zamani bekle ben bekliyorum sabirla olucak inanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.