Kızlar lutfen bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Kızlar lutfen bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lutfen bakın
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç cocuk annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim hemen duzene oturtturamazsin ki zaman lazim ben de kizimi ondort aylikken sutten kestim uyumuyordu geceleri surekli uyaniyordu her uyandiginda su veriyordum istemiyordu ama sabir lazim vermiye vermiye alisti kizim geceleri yemege de alistirmadim bu arada sadece su veriyordum bir ay anca alisti artik gece uyanmamaya ama sabahlari cok erken uyaniyordu aciktim diyordu kalkip hic kizmadan yemegini veriyordum oyle boyle simdi artik gec uyaniyor şükür iki yasina girmeye bir ay kaldi hayirlisiyla dedigim gibi tek şey sabir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kizimda oyle cnm
Canım sabretmeye calış yorm ınsallah benımkıde duzelır cay verıyodm gecelerı artık onuda vermıyom sade su veryom baklm ne zmn duzelck

Cnm daha erken degilmi sütten kestigin
Canım mıde ve bagırsaklarımda rahatsızlıgım var doktor ılac kullanabılmem ıcın suutten kesmemı soledı o yuzden kesmek zorunda kaldım

Canım sabretmeye calış yorm ınsallah benımkıde duzelır cay verıyodm gecelerı artık onuda vermıyom sade su veryom baklm ne zmn duzelck

Canım mıde ve bagırsaklarımda rahatsızlıgım var doktor ılac kullanabılmem ıcın suutten kesmemı soledı o yuzden kesmek zorunda kaldım
Anladim cnm geçmiş olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim hemen duzene oturtturamazsin ki zaman lazim ben de kizimi ondort aylikken sutten kestim uyumuyordu geceleri surekli uyaniyordu her uyandiginda su veriyordum istemiyordu ama sabir lazim vermiye vermiye alisti kizim geceleri yemege de alistirmadim bu arada sadece su veriyordum bir ay anca alisti artik gece uyanmamaya ama sabahlari cok erken uyaniyordu aciktim diyordu kalkip hic kizmadan yemegini veriyordum oyle boyle simdi artik gec uyaniyor şükür iki yasina girmeye bir ay kaldi hayirlisiyla dedigim gibi tek şey sabir

Benim kizimda oyle cnm
Bilemedim aklıma ilk açlığı geldi daha küçük ya emmek ister gece 1 defada olsa benim kızım 9 aylık normal çorba filan 1 2 kaşıktan ćok asla yemez emiyor işte gece bazen çok aç oldumu asla uyumaz hep uyanır karnı doyunca uyur sabaha kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar