Sorum var kizlar bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan kizlar bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar bakin
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
kizlar benim bu cadi varya😂 kizmi diyorum 8.5 ayiik gece mamasi icin uyanmiyor kendim uyandirsamda agliyor uykuda mamayi veriyorum yemiyor bu gece uyanmadi bence oyandirmadim gece mamasini kesmesi icin erken degilmi?
Kuzum be güzel işte, bende Ali uyanmasın diye uğraşıyorum sende uyandırmak için, aslında tam zamanı, doktorlar yedinci aydan sonra alıştırmak gerekiyor diyorlar, bence tam vakti bırak uyusun kuzum , Aliyi alıştırmadım şuan 18 aylık ne yapsam gece en az üç defa kalkıyor 🤦🏻‍♀️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kuzum be güzel işte, bende Ali uyanmasın diye uğraşıyorum sende uyandırmak için, aslında tam zamanı, doktorlar yedinci aydan sonra alıştırmak gerekiyor diyorlar, bence tam vakti bırak uyusun kuzum , Aliyi alıştırmadım şuan 18 aylık ne yapsam gece en az üç defa kalkıyor 🤦🏻‍♀️
3 defe cok degilmiya canim benim kiz hic hayatinda 3 defe gece yemegne kalkmadi hep 2 kaldi sisimde kalkmiyor ben korkuyordum
doktor bir sknti yok dedi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
3 defe cok degilmiya canim benim kiz hic hayatinda 3 defe gece yemegne kalkmadi hep 2 kaldi sisimde kalkmiyor ben korkuyordum
doktor bir sknti yok dedi
Çok kuzum tabiki ama ne yapayım bazen bir hafta gece kalkmıyor ama sonra tekrar kalkıyor 🤦🏻‍♀️ bazen bir bazen iki bazen üç bende ne yapacağımı şaşırdım vallahi, Aynn canım bir sıkıntı yok ki böyle daha iyi uykusu bölünmez en azından alışır 💝

Tüm sayfalar yüklendi.