Kızlar bebegim göbegi iltihaplanm6ş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar bebegim göbegi iltihaplanm6ş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 740 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebegim göbegi iltihaplanm6ş
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 5 günlük göbeginde akıntı var ve bugün dokyoragöyürdüm kan verdik bakalım ne diyecek sizce ne yapayım

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benm son kızın da öle oldu canım hatta ben post acmıstım göbek de gözü de enfeksiyonlu die. Dr götürdüm batikondan baska bişi vermedi bende teramicine aldım batikonla temizleyip kremi sürdüm üç kere günde. Gözü için de kremi kullandım önce temizledim ılık suya dalşn koydum sonra masaj yaptım kremle göze günde 5 6 kere. Hiç bişiyi kalmadı 2 hafta yaotım böle. Cok sükür iyileşti şimdi 4 aylıgız. Göbek fıtıgı da vardı cerraha götürdüm dedi gececek hiç bişi yapma 6.aya kadar gecer. Daha şimdiden gecti o da sükür. Gecmiş olsun bebişine canım gececek insallah

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Benm son kızın da öle oldu canım hatta ben post acmıstım göbek de gözü de enfeksiyonlu die. Dr götürdüm batikondan baska bişi vermedi bende teramicine aldım batikonla temizleyip kremi sürdüm üç kere günde. Gözü için de kremi kullandım önce temizledim ılık suya dalşn koydum sonra masaj yaptım kremle göze günde 5 6 kere. Hiç bişiyi kalmadı 2 hafta yaotım böle. Cok sükür iyileşti şimdi 4 aylıgız. Göbek fıtıgı da vardı cerraha götürdüm dedi gececek hiç bişi yapma 6.aya kadar gecer. Daha şimdiden gecti o da sükür. Gecmiş olsun bebişine canım gececek insallah
Krem verdi göbeginde bugün

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım gecer insallah en kısa zamanda banyo mu yaptırmıstın neden ıntıhaplanmıs canım 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar