Kızlar bebegim göbegi iltihaplanm6ş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar bebegim göbegi iltihaplanm6ş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebegim göbegi iltihaplanm6ş
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 5 günlük göbeginde akıntı var ve bugün dokyoragöyürdüm kan verdik bakalım ne diyecek sizce ne yapayım
Canım benimde aynısı oğlumda oldu göbek bağı düşmeden çişi gelmiş ve yeşilli sarılı bişeyler akıyordu, sağlık ocağına götürdüm etrafını gazlı bezle sardı sonra hastaneye götürdüm bi dünya kan alıp tahlil yaptılar hiç bişey çıkmadı ertesi gün göbek bağı düştü. Sağlık ocağının sardığı gazlı bez işe yaradı. Bidaha aynısı olursa öyle sarcam etrafını götürmem hastaneye

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 5 günlük göbeginde akıntı var ve bugün dokyoragöyürdüm kan verdik bakalım ne diyecek sizce ne yapayım
Benim bundan iki gün önce kızımın göbeği iltihap tutmuştu hastaneye gittik kanında yok dedi ama bunun için yarın çocuk doktoruna gidin dedi gittik sprey verdi gayet iyi oldu bir hafta sonu yine gideceğiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar