Kızlar bebeğimi kaybettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MelekŞeyma tarafından oluşturulan Kızlar bebeğimi kaybettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,865 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeğimi kaybettim
Konbuyu başlatan MelekŞeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MelekŞeyma

MelekŞeyma

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin inşallah Rabbim birdaha yaşatmasın Allah büyüktür bnde 34 haftalık bebeğimi kaybettim 40 gün kuvezde kaldı ama nasip olmadı rabbimin vardır bir bildiği en kısa zamanda inşallah tekrar bir bebek verir sana alan da veren de Allah hamd olsun demek ki onunda nasibi bu kadarmış hepimizin gideceği yer orası değil mi bak cennette seni bekleyen bir meleğin var bu dünya gelip geçici bu dünyada seninle olamadı ama öbür dünyada hep seninle olacak inşallah o sana şeffatci olacak Allah'ın izniyle 🤲
İnşallah canım sağol

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğumla bebeğimi kaybettim çok üzülüyorum 20 haftalık suyu geldi Dr gittim doğuma aldılar mahvoldum bebek bir türlü doğmadı zorla çekip çıkardılar 😭
Çok üzüldüm canım Allah sabır versin inşallah🙏niye böyle olmuş peki Sebeb olarak bişey gösterdi mi doktorlar
Çok geçmiş olsun canm rabbim sabır versin inşallah nasip böyleymiş demek ki rabbim inşallah birdhaa nasip eder inşallah cnm 😔

Ahmet

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğumla bebeğimi kaybettim çok üzülüyorum 20 haftalık suyu geldi Dr gittim doğuma aldılar mahvoldum bebek bir türlü doğmadı zorla çekip çıkardılar 😭
Çok geçmiş olsun canım Allah sabır versin Rabbım yeniden nasip eder bende 20 haftalikim böyle duydummu çok korkuyom herşeyin ayirlisi Allahını dediği olur üzülme canim

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin bende 26 haftalığım erken doğum riskim var sancım geliyor. Hastanede yattım ama doktor Yaşar diyor yalanım söylüyor acaba

Tüm sayfalar yüklendi.