Sorum var Kızlar bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şəfəq tarafından oluşturulan Kızlar bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 645 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebek kilosu
Konbuyu başlatan Şəfəq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarım ben bugun rengli ulteasona giddim 31_ 4gun 1715 kiloymuş sizce kilosu iyimi? Ya milletin çocuğu 2kiloyu geçmiş bende neden böyle kuçuk kalmışya strese girdim🥺 ya kız yuzunu bile görsedmedi okadar heyacanlıydım çocumu görucem diye kız nazlı çıkdı eliyle yuzunu kapatdı
[/QUOTEd
Doğuma kadar kilo alir canm endişelenme ben bebeyimin yuzunu 13 haftadan gördüm cok tatliydi ya 🥰

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarım ben bugun rengli ulteasona giddim 31_ 4gun 1715 kiloymuş sizce kilosu iyimi? Ya milletin çocuğu 2kiloyu geçmiş bende neden böyle kuçuk kalmışya strese girdim🥺 ya kız yuzunu bile görsedmedi okadar heyacanlıydım çocumu görucem diye kız nazlı çıkdı eliyle yuzunu kapatdı
Doktor bişey söylemedi mi canım kilosuyla ilgili az mı normal mi diye yüzünü göstermemesi normal bende iki defa renkli ultrasona gittim göstermedi nazlı kızım😄

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu kız doğulsun dövecem 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor bişey söylemedi mi canım kilosuyla ilgili az mı normal mi diye yüzünü göstermemesi normal bende iki defa renkli ultrasona gittim göstermedi nazlı kızım😄
Normal diyorlar amma benmi çok takıldım kilosuna anlamadım🤷‍♀️ naz yapma zamanımı okadar heyacanlanmışdım kız bendende nazlı çıkdı 😂🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kilosu gayet iyi annesi endişe etme son haftalarda daha hızlı kilo alacak zaten

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu kız doğulsun dövecem 😂

Normal diyorlar amma benmi çok takıldım kilosuna anlamadım🤷‍♀️ naz yapma zamanımı okadar heyacanlanmışdım kız bendende nazlı çıkdı 😂🥰
Normal diyorlarsa sıkıntı yoktur canım inşallah eksiklik olsa doktorlar söylerler.
Valla bence de doğsunlar dövelim bunları 😂insan azıcık gösterir yüzünü anasına nolcak sanki 😁

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu gayet iyi annesi endişe etme son haftalarda daha hızlı kilo alacak zaten
İnşaallah canım sağ salim gelsinde 🤲💕 rahatladım vallah çok endişelenmişdim 🥰

Normal diyorlarsa sıkıntı yoktur canım inşallah eksiklik olsa doktorlar söylerler.
Valla bence de doğsunlar dövelim bunları 😂insan azıcık gösterir yüzünü anasına nolcak sanki 😁
😂😂herhalde dövelim buları çok nazlı çıkmışlar ya okadar gunleri saydım nezaman giderim bakım bu kız bana ya babasınamı çekmiş göremedik 😂💕

M

Məryəm

Guest
Məndədə eyni kilodadı əsas qüsursuz olsunlar kilo vacib deyil sonradan kökələcəklər))

Tüm sayfalar yüklendi.