Kızlar bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Kızlar bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,652 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebek kilosu
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir aylik bebegin ortalama kac kilo almasi gerekir ay sonunda yani bir ay dolunca sizce

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaç kilo doğduğuna bağlı.. misal oğlum 3bucuk kilo doğmuştu. 1ay kontrolünde 5bucuktu.. 2kilo almıştı. Ama çoğu bebek 1kilodan az aliyo.bizim ebe şaşırmıştı iki kilo almasina

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Doğum kilosuna göre alacağı kilo değişir ama ilk 4 ay ayda 750 ile 1 kg alması beklenir.
Nasil yani 4.ay boyunca bebek sadece 750 ile 1 kilo arasımi alir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç kilo doğduğuna bağlı.. misal oğlum 3bucuk kilo doğmuştu. 1ay kontrolünde 5bucuktu.. 2kilo almıştı. Ama çoğu bebek 1kilodan az aliyo.bizim ebe şaşırmıştı iki kilo almasina
Neyle beslediniz acaba merak ettim vallahi masallah

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasil yani 4.ay boyunca bebek sadece 750 ile 1 kilo arasımi alir

Sadece anne sütü alıyodurdu sütüm güzel yaramıştı. 3 aylikken emmeyi bıraktı milletin gözü değdi sanirim

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir aylik bebegin ortalama kac kilo almasi gerekir ay sonunda yani bir ay dolunca sizce
Bebekten bebeğe değişir canım benim oğlum 3600 doğdu 1 ayı dolunca 1300 almıştı benim sütüm yarıyor emzirdim sadece mama vermedim ek gıdaya geçene kadar şuan 8.5 aylık hala MaşaAllah kilosu iyi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebekten bebeğe değişir canım benim oğlum 3600 doğdu 1 ayı dolunca 1300 almıştı benim sütüm yarıyor emzirdim sadece mama vermedim ek gıdaya geçene kadar şuan 8.5 aylık hala MaşaAllah kilosu iyi
Tosun pasa masallah Alpaslanım 🧿💙💙💙💙🧿🧿

Senin bebek kac kilo almıs belli mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasil yani 4.ay boyunca bebek sadece 750 ile 1 kilo arasımi ali
Yani arkadaşın demek istediği bebek 4 ay boyunca her 1 ayda 1 kilo ile 750 kilo alması gerekir dedi canım 4 ayda 1 kilo değil sen yazdığı yazıyı yanlış anladın sanırım ben böyle anladım çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar