Kızlar bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Kızlar bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,675 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebek kilosu
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nazar gercekten degiyor kızlar kimsenin yanında emzırmeyın kimseyede soylemeyin sutunuzu emzirirken bile kendiniz masallah deyin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Nasil yani 4.ay boyunca bebek sadece 750 ile 1 kilo arasımi alir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neyle beslediniz acaba merak ettim vallahi masallah

Neyle beslediniz acaba merak ettim vallahi masallah
Hayır canım yanlış anladın ilk 4 ayında bebeğin aylık 750 gram ile 1 kg alması beklenir yani her ay alması lazım. Benim oğlum 4 kilo doğdu tam 1 aylıkken gittiğimde 5700 olmuştu o zaman doktor söylemişti fazla almış kilo normalde bu kadar alması gerekiyor falan diye.

Nazar gercekten degiyor kızlar kimsenin yanında emzırmeyın kimseyede soylemeyin sutunuzu emzirirken bile kendiniz masallah deyin
Evet nazar çok oluyor ona bende inanıyorum uraz 4 5 aylıktı 10 kiloyu geçmişti sütlerim şakır şakır akıyordu birinden emerdi diğerini sağardım buzluğumun derin kısmı süt poşetleriyle doluydu kaynanamın dondurucusu falan işgal altındaydı resmen arkadaşımda emziriyordu o zaman. Sütleri gördü sy maşallah bune böyle 3 çocuk doyurursun falan dedi bana sütüm 1 hafta damla damla geldi resmen

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım yanlış anladın ilk 4 ayında bebeğin aylık 750 gram ile 1 kg alması beklenir yani her ay alması lazım. Benim oğlum 4 kilo doğdu tam 1 aylıkken gittiğimde 5700 olmuştu o zaman doktor söylemişti fazla almış kilo normalde bu kadar alması gerekiyor falan diye.

Evet nazar çok oluyor ona bende inanıyorum uraz 4 5 aylıktı 10 kiloyu geçmişti sütlerim şakır şakır akıyordu birinden emerdi diğerini sağardım buzluğumun derin kısmı süt poşetleriyle doluydu kaynanamın dondurucusu falan işgal altındaydı resmen arkadaşımda emziriyordu o zaman. Sütleri gördü sy maşallah bune böyle 3 çocuk doyurursun falan dedi bana sütüm 1 hafta damla damla geldi resmen
Acaba ne yiyordunuz emzirme doneminde yani nasil besleniyordunuz merak ettim bende emziriyorumda

Sadece anne sütü alıyodurdu sütüm güzel yaramıştı. 3 aylikken emmeyi bıraktı milletin gözü değdi sanirim
Siz neler yiyodunuz emzirme döneminde bende denerim yani

Bebekten bebeğe değişir canım benim oğlum 3600 doğdu 1 ayı dolunca 1300 almıştı benim sütüm yarıyor emzirdim sadece mama vermedim ek gıdaya geçene kadar şuan 8.5 aylık hala MaşaAllah kilosu iyi
Emzirme döneminde nasil besleniyordun acaba canım bende denedigin yediğin seylerde yiyim yazarsan sevinirim

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Benim kızımda 3 bucuk dogdu ilk ay 5 kilo oldu 1 bucuk aldı 2 ay 800 aldı sutum coktu yarıyordu da gorduler hemen nazar oldu sonra az az aldi kilo alerjisı cıktı azaldı sutum senin oglununda 4 aylıkken cıktı galiba alerjisı kesin nazardan oldu oda

Acaba ne yiyordunuz emzirme doneminde yani nasil besleniyordunuz merak ettim bende emziriyorumda

Emzirme döneminde nasil besleniyordun acaba canım bende denedigin yediğin seylerde yiyim yazarsan sevinirim
Yumurta zeytin badem ceviz tahin kurubaklalar bulgur yogurt et balık bunlar sut yapıyor sutu kaliteli yapiyor ama yemekle olmuyor sutun ılk sut son sut var ilk emdigi sut sulu olan ve sekerlı olan sonra kalan bebege yarayan sut bi gogsun tamamen bitmeden dıgerıne gecme

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Valla hiö biley yemiyordum oğkumda süt alerjisi vardı süt peynir yoğurt yemiyordum kötü beslendiğim halde sütüm çokktu çünkü sütün fazlalığının yediklerimizle alakası yok hormonla alakası var ne kadar hormon salınırsa o kadar çok süt oluyor. Sütğm çok de çoğalır. Şey gibi bir şeyi 40 kere söylersen olur derler ya 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.