Kızlar Belimden yürüyemiyorum 😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esoşe tarafından oluşturulan Kızlar Belimden yürüyemiyorum 😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Belimden yürüyemiyorum 😩
Konbuyu başlatan Esoşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34+1 hamileyim son bir haftadır belimi kaldıramıyorum yürüyemiyorum nerdeyse, karnımı tasiyamiyormus gibi hissediyorum okadar agırımki eşim masaj yapıyor sürekli biraz hafifliyor ama beton gbiyim resmen belimden öldüm,iş fln ztn yapamıyorum,normalmi sizce,ikinci çocuğum bu ama ilkte bukadar olmadım bu çok farklı 😩
Bende 34+1 deyim normalde olmuyor ama bi iş yapıyım hemen kitleniyor belim bacaklarımı açıp da yürüyemiyorum resmen. Dün az bi ayaktaydım bugün basamıyorum hiç bi şekilde bacaklarımın üstüne belime çivi çakıyorlar sanki plates topuna oturuyorum o biraz rahatlatıyor az da olsa

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34+1 deyim normalde olmuyor ama bi iş yapıyım hemen kitleniyor belim bacaklarımı açıp da yürüyemiyorum resmen. Dün az bi ayaktaydım bugün basamıyorum hiç bi şekilde bacaklarımın üstüne belime çivi çakıyorlar sanki plates topuna oturuyorum o biraz rahatlatıyor az da ols

Bende 34+1 deyim normalde olmuyor ama bi iş yapıyım hemen kitleniyor belim bacaklarımı açıp da yürüyemiyorum resmen. Dün az bi ayaktaydım bugün basamıyorum hiç bi şekilde bacaklarımın üstüne belime çivi çakıyorlar sanki plates topuna oturuyorum o biraz rahatlatıyor az da olsa
Ay geçmiş olsun cnm , inşallah geçici olur benim ilk sezaryenden sonra belim mafoldu hamile değilken bile bir işimi rahat yapamıyorum aynı senin gibi oluyorum,galiba bel sakat hamileliği kaldırmıyor böyle azap cektiriyor ikinci buyuzden çok ağır geldi bana Allah'ım sağlikla kucamiza almayı nasip etsin evladımızı 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
MLaka
Ay geçmiş olsun cnm , inşallah geçici olur benim ilk sezaryenden sonra belim mafoldu hamile değilken bile bir işimi rahat yapamıyorum aynı senin gibi oluyorum,galiba bel sakat hamileliği kaldırmıyor böyle azap cektiriyor ikinci buyuzden çok ağır geldi bana Allah'ım sağlikla kucamiza almayı nasip etsin evladımızı 🙏
Mutlaka bi doktora gitmen iyi olur ben basit bir bel ağrısı diye gittim kalçama bastığım zaman hafif kilo alsam hemen kilitlenmeye başlıyordu meğer hem düzleşme varmış belimde hemde kuyruk sokumunda kist çıktı şok oldum 25 yaşımda kemiğe yapışık doğuştan kist olduğunu öğrendim allahtan zararı yok basit kistlerden ama kilo asla almaman lazım dedi doktor ideal kiloyu geçtiği anda böyle kitlenme oluyor işte

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
MLaka

Mutlaka bi doktora gitmen iyi olur ben basit bir bel ağrısı diye gittim kalçama bastığım zaman hafif kilo alsam hemen kilitlenmeye başlıyordu meğer hem düzleşme varmış belimde hemde kuyruk sokumunda kist çıktı şok oldum 25 yaşımda kemiğe yapışık doğuştan kist olduğunu öğrendim allahtan zararı yok basit kistlerden ama kilo asla almaman lazım dedi doktor ideal kiloyu geçtiği anda böyle kitlenme oluyor işte
Aa😳 ben iki doktora gittim hiçbirseyin yok dediler emar da çekindim bişey çıkmıyor,,deli oldum hiç bir şeyim yoksa neden bukadar ağrım var belim neden sakat gibi anlamıyorm bir yol ariyorum kndime bakalım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aa😳 ben iki doktora gittim hiçbirseyin yok dediler emar da çekindim bişey çıkmıyor,,deli oldum hiç bir şeyim yoksa neden bukadar ağrım var belim neden sakat gibi anlamıyorm bir yol ariyorum kndime bakalım
Esneme hareketleri yaparsan eğer iyi gelecektir o zaman yoga falan yapmayı dene bişey olsa çıkardı mr da evet benim çok az bi kilo almamda bile kalçam çok kötü oluyor 55 kiloyken bana kilo vermem gerektiğini söylemişti 😀

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin canlarım son haftalar zor geçiyor heö zaman geçmiyor hem. Ağırlaşıyorsun iyice zor yani allah yardımcınız olsun hepinizin

Tüm sayfalar yüklendi.