Sorum var Kızlar ben aranızdan ayrılmayı düşünüyorum sebebi ise galiba arada erkek uyulerde giriyormuş sizinle alakası yok çıkarsam eğer ama düşünüyorum yani

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar ben aranızdan ayrılmayı düşünüyorum sebebi ise galiba arada erkek uyulerde giriyormuş sizinle alakası yok çıkarsam eğer ama düşünüyorum yani başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ben aranızdan ayrılmayı düşünüyorum sebebi ise galiba arada erkek uyulerde giriyormuş sizinle alakası yok çıkarsam eğer ama düşünüyorum yani
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Burası tek kadınlara göre uygulama ama böyle erkek olabilir aramızda diye duyunca giresim gelmiyor güveni kalmıyor insanın açıkçası yani
Ben burayıda burdaki uyleride çok seviyorum sahsen tanismasakda aramızda güzel bağ oluştu ama böyle şeyler duyunca insan ister istemez geri adım atıyor soru sormaya çekiniyor artık insan yazmaya cekiniyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Burası tek kadınlara göre uygulama ama böyle erkek olabilir aramızda diye duyunca giresim gelmiyor güveni kalmıyor insanın açıkçası yani
Hak veriyorum sana canım bende tedirgin oluyorum. Ben özelimi paylaşmıyorum zaten sadece bilgim dahilinde postlara cvp veriyorum. Bir de sevdiğim kişilerle gırgır şamata işte 🤣 yani ben ayrılmayı hiç düşünmedim burası bana iyi geliyor 😍🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar