Kızlar ben bu konu ortaya çıkmazsa gidicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar ben bu konu ortaya çıkmazsa gidicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,027 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar ben bu konu ortaya çıkmazsa gidicem
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hakkınızı helal edin ben cikiyorum uygulamadan işallah hepinizin istediğiniz gibi bir evliliğiniz olur çocuğunuzu kucağına sağ saglim alırsınız istediğiniz gibi iyi anne olabiliriz ben sizin gibi arkadaş edindiğim için çok mutlu oldum hepinizi çok sevdim hakkınızı helal edin eğer hakkım varsa ben hakkımı helal ediyorum 🤗☺️

ama o pislik eğer erkekse asla hakkım helal değil 🤨

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hakkınızı helal edin ben cikiyorum uygulamadan işallah hepinizin istediğiniz gibi bir evliliğiniz olur çocuğunuzu kucağına sağ saglim alırsınız istediğiniz gibi iyi anne olabiliriz ben sizin gibi arkadaş edindiğim için çok mutlu oldum hepinizi çok sevdim hakkınızı helal edin eğer hakkım varsa ben hakkımı helal ediyorum 🤗☺️

ama o pislik eğer erkekse asla hakkım helal değil 🤨
Sende Allah'a emanet ol canım yavruna rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah evinden hzuur bereket eksik olmasın hakkım varsa helal olsun. Allaha emanetsin 👋🏻

Bakayım hemen ay sapık gibi ya o zaman açıklama yapsın yada hala nasıl girebiliyor uygulamaya en son hesabı kapatılmadi mi
Yok ya son görülme 12 dakka önce. Yazıyor. Şeymanın da eşi sibele yazmıştı ama 1 defa sonra bişey yazmadı kendisi de gelib dogruladı ama bu ondan sanki görmüşte götürmüş salak

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...