Kızlar ben bu konu ortaya çıkmazsa gidicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar ben bu konu ortaya çıkmazsa gidicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,022 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar ben bu konu ortaya çıkmazsa gidicem
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Artık güvenim kalmadı konu ortaya çıkmazsa gidicem uygulamayı da silicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende suyu çıktı mahrem şeyler yazıyoruz karnını çekip atan var özelini yazan var nasıl olacak şimdi bende supeleniyom burdaki yazanlar kadinmi erkekmi

Ya kızlar baktımda 4 dakka önce burdaymış izliyo ya resmen konuları pis sapık ben giyorum canını seven kaçsın 🤔
Aynen bende kapaticam supelendim

Son düzenleme:

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Sibel diye arkadaşın eşi uygulamyaa girip post filan açtı canım dünden beri saçma salak bir konu dönüyor biri yok kaybettik diyor biei abartmış herkesi korkutmuş diyor acikcasi ilgi çekmek için yapmadıkları bı bu kalmıştı
Aaa bu ne gereksiz bi hareket ya
Sibel diye arkadaşın eşi uygulamyaa girip post filan açtı canım dünden beri saçma salak bir konu dönüyor biri yok kaybettik diyor biei abartmış herkesi korkutmuş diyor acikcasi ilgi çekmek için yapmadıkları bı bu kalmıştı

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Ne oldu acaba ben anlayamadım

Aaa bu ne gereksiz bi hareket ya
Hıı.. Bende sabah görünce kadının kendinin yaptığını düşünmüştüm açıkcası. Hiç birimizin eşi alıp da bişey yazmaz şuraya.. İlgiyi seviyor sanırım

Bende silmeyi düşünüyorum canım.zaten bebeğim 4 aylık oldu kendimle ilgili bişey bida asla sormam zaten uygulamayı silicem bebeğimle ilgili merak ettiğim bişey olursa indirip üye olmadan sorucam artık sürekli aktif olmak yada her postta konuşmak istemiyorum gerçekten çok ayıp ya hemde cok

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar