Sorum var Kızlar ben çok korktum aklınız da bulunsun..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Kızlar ben çok korktum aklınız da bulunsun.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,447 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ben çok korktum aklınız da bulunsun..
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aklınız da bulunsun. Çocuğunuza bardakla su verirken çok dikkat edin. Bu akşam misafirliğe gittim çocuğuma su verdim ince camlıymış ben ne biliyim😳 ısırdı herhalde bardağı ağzında kırıldı cam parçası doldu ağzı parmağımı soktum ne varsa çıkardım. Ama aşırı derece korktum verimli sadakamız varmış 😔🤲 aklımdan gitmiyor ya yutsaydı of çok kötü. Gözünüzü seviyim çok dikkat edin kesinlikle cam bardakla vermem artık. Bilgilendirmek istedim kimse yaşamasın🤲Allahım korusun🤲
Gecmis olsun Allah korumus😌

Kızlar aklınız da bulunsun. Çocuğunuza bardakla su verirken çok dikkat edin. Bu akşam misafirliğe gittim çocuğuma su verdim ince camlıymış ben ne biliyim😳 ısırdı herhalde bardağı ağzında kırıldı cam parçası doldu ağzı parmağımı soktum ne varsa çıkardım. Ama aşırı derece korktum verimli sadakamız varmış 😔🤲 aklımdan gitmiyor ya yutsaydı of çok kötü. Gözünüzü seviyim çok dikkat edin kesinlikle cam bardakla vermem artık. Bilgilendirmek istedim kimse yaşamasın🤲Allahım korusun🤲
Çok geçmiş olsun bitanem bol bol dua oku , şükürler olsun bişey olmamış 🫶

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bitanem bol bol dua oku , şükürler olsun bişey olmamış 🫶
Sağol canım akşamdan beri okuyorum valla Allah korudu 🤲💗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun Allah korumus😌
Teşekkür ederim çok şükür 💗

Cok kecmis olsun canim yanindan biberonu eksik etme canim biberonla ver
Sağol canım 🌺Kuzum 3 yaşında oğlum o yüzden bardakla içiyor 💗

Çok geçmiş olsun balım dikkat et eline ne cam bardak nede cam tabak asla verme çocukların Allah beterinden saklasın inşallah
Çok sağol canım evde vermiyorum da misafirlikte mecbur verdim, ama bundan sonra bardağı yanımda götürcem bana büyük ders oldu 🌺 amin inşallah 🤲

Çok geçmiş olsun 🙏 Allah daha beterinden korusun inşallah 🤲
Çok teşekkür ederim 🤲amin inşallah 🙏

Rabbim korumuş kuzum verilmiş sadakanız varmış 😢😢
Çok şükür canım 🥺 Allahım korudu yavrumu 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.