Kızlar ben geldim nasılsınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Kızlar ben geldim nasılsınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar ben geldim nasılsınız
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar nasılsınız uzun zamandır yoktum biliyorum sağlık sorunum geçti çok şükür uzun bi yol kat ettik kızımla, kızım 2 ay sonra 1 yaşında 🥹 ah sizleri çok özledim eskilerden kalan bacılarım nerede 🥰🥰😍😌
Hoşgeldin canımm 🥰 özletiyorsun kendini iyi olmana sevindim bebişte büyüdü artık maşallah 🧿

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hoş bulduk kuzum 🥰 vallaha keşke büyümeseydi küçükçük kalsaydı diyorum küçüklüğünü özlüyorum 😀🌸🙃❤️ Ben bile büyüdüğümüze inanamıyorum 🥹
Kesinlikle kızım da 16 aylık oldu yürüyor tam hareketli keşfetme dönemi kendine zarar vermemesi için sürekli peşindeyim zorlanıyorum bazen 😊 keşke gazlı döneminde kalsaydı ona da razı olurdum diyorum 😂 ama her ayın farklı güzelliği var. Bazen bakıp bakıp iyi ki doğurmuşum diyorum 😍🤣🤣

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle kızım da 16 aylık oldu yürüyor tam hareketli keşfetme dönemi kendine zarar vermemesi için sürekli peşindeyim zorlanıyorum bazen 😊 keşke gazlı döneminde kalsaydı ona da razı olurdum diyorum 😂 ama her ayın farklı güzelliği var. Bazen bakıp bakıp iyi ki doğurmuşum diyorum 😍🤣🤣
Aynı fikirdeyiz maşallah kızına 41 kere 🧿 🥹 benim kızda yürüyor kız düşe kalka valla aynıyız sürekli kafasını oraya buraya sert bi şekilde düşecek diye korkuyorum 😞

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız uzun zamandır yoktum biliyorum sağlık sorunum geçti çok şükür uzun bi yol kat ettik kızımla, kızım 2 ay sonra 1 yaşında 🥹 ah sizleri çok özledim eskilerden kalan bacılarım nerede 🥰🥰😍😌
Hoşgeldin kuzum geçen hafta son görülmene baktım uzun zaman oldu girmeyeli ee nasılsın kızın nasıl ☺️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hos geldin canim ozledik seni🥰 nasilsin kizin nasil ay 2 ay sonra bir yaşindami masallah zaman ne cabuk keciyor🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay kuzum nerelerdesin sen ya valla meraktan patladım 🤦🏻‍♀️. Maşallah minik prensese

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ayy hosgeldin çok sevindim gelmene biz iyiz şükür sen geldin dahada iyi olduk canım iyi olmanıza sevindim baya bi özletdin kendini ❤️🥰❤️🥰❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar