Sorum var Kızlar ben mesajlara cevap veremiyorum🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kızlar ben mesajlara cevap veremiyorum🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,949 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ben mesajlara cevap veremiyorum🥺
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sen bilmiyon sibeli o zaman sen varmiydin acaba
Ya ben bayağıdır varım ama fazla müdahil olmuyorum olaylara sadece okuyup geçiyorum belki yaptığı şeyi söylerseniz hatırlayabilirim arada sırada oluyor böyle tartışmalar çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ben bayağıdır varım ama fazla müdahil olmuyorum olaylara sadece okuyup geçiyorum belki yaptığı şeyi söylerseniz hatırlayabilirim arada sırada oluyor böyle tartışmalar çünkü
Her çeşitten değişik değişik insan var bi tane vardı baya sıkıntılı onu Ayşe çok iyi bilir Yok işte bıçaklandım falan hastanedeyim sonra özür dilemişti oyun olduğunu söylemişti 😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bicaklandim olayı vardi kalbinden şah damarından bicaklnmisti kuzeni yazdı onun adina

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Heeee tamam biliyorum ben onu baya kaç gün boyunca herkes onun için endişelenmişti ne yaptı gene bu sefer neresinden bıçaklanmış yoksa komalık mı olmuş 😂😂
Deli gene yazdı oraligi karıştırdı gitti her zaman böyle konusuyor sonra kayboluyor 🤗🤣🤣🤣🤣

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Her çeşitten değişik değişik insan var bi tane vardı baya sıkıntılı onu Ayşe çok iyi bilir Yok işte bıçaklandım falan hastanedeyim sonra özür dilemişti oyun olduğunu söylemişti 😂😂
Evet o arkadaş bildin

Evet o arkadaş bildin
Bence Sibel bazen hortluyor geliyor geri gidiyor 🤣🤣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Deli gene yazdı oraligi karıştırdı gitti her zaman böyle konusuyor sonra kayboluyor 🤗🤣🤣🤣🤣
😂😂😂 Valla gülüyorum ama bi yandan da ciddi psikolojik sıkıntısı var o kadının gerçekten onun destek alması lazım galiba pek değer görmemiş kendini ön plana çıkarmaya kendini göstermeye sevdirmeye çalışıyor herkes bana değer versin önemsesin sevsin istiyor heralde

Evet o arkadaş bildin

Bence Sibel bazen hortluyor geliyor geri gidiyor 🤣🤣
Gulyabani gibi😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂 Valla gülüyorum ama bi yandan da ciddi psikolojik sıkıntısı var o kadının gerçekten onun destek alması lazım galiba pek değer görmemiş kendini ön plana çıkarmaya kendini göstermeye sevdirmeye çalışıyor herkes bana değer versin önemsesin sevsin istiyor heralde

Gulyabani gibi😂
Ne bilim çeşit çeşit insan var

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Gulyabani gibi😂
Bencede kuzum olabilir artık birşeye şaşırmıyorum biz burada ne küfürler ne hakaretler yedik oooo Sibel yanında hiç kalır

Tüm sayfalar yüklendi.