Kızlar ben ölüyorum haberiniz olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar ben ölüyorum haberiniz olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,225 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar ben ölüyorum haberiniz olsun
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Gördüm canım ben daha öncede dedim sana sütün çoğalmasının yediklerinle içtiklerinle hiç bir alakası yok yediklerin sadece sütün besin değerini ve kıvamınj değiştirir sütün çoğalması yada azalması tamamen dış faktörlü tabiki başka durumlarda var ama onlar doktorların müdahale edebileceği şeyler ama özünde sağlıklı bir annenin. Sütü zaten bebeğinin talep ettiği kadardır. Ben sana o zaman da dedim çevrende sütün az mı sütün doyurmuyor mu sütün yetmiyor mu bu bebek doymuyor diyen insanları dinleme demiştim sütün salgılamasına sebep olan hormon geri çekiliyor sütüm çok de lütfen sütüm bebeğime yetiyor de. Aksini söyleyenleride dinleme bebeği sık sık emzir sütü daha çok talep etsin o talep ettikçe süt çoğalacak bunu şöylede düşünebilirsin bakkala gelen ekmek gibi, mahallede 10 kişi ekmek alıyorsa bakkal 30 tane ekmek getirmez 10 getirir 15 getirir talep çoğalacak ki ekmek artacak. Gaz konusundada her yemeğine kimyon at rezene çayı iç yeşilliklerden az miktarda tüket turunçgiller gaz yapar bunlara dikkat et doktora git muhtemelen metsil diyr bir damla var ona başlatırlae birde bebeği biblo gibi yatırma sürekli hareket ettir kolik bebek masajları var onları yap gün içinde. Bacaklarını karnına iterek gaz çıkışı için yardımcı ol her emzirmeden sonra mutlaka gazını çıkart göğsüne yatırdın vurdun vurdun çıkmıyor arada bir 45 derece açıyla çocuğu koluna yatır kaldır devam et gazı yönlendir yani çıkışa. Ve ek olarak bebeklerin bağırsakları sürekli geliştiği için böyle durumlar yaşanabiliyor
Bu dediklerinin hepsini yaptım denedim desem 🤷‍♀️😞😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar