KIZLAR BENİ LİNÇLEMEYİN🤣🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan KIZLAR BENİ LİNÇLEMEYİN🤣🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR BENİ LİNÇLEMEYİN🤣🤣🤣
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan balkizim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı canım ama bir şeyi yoktur bence
Ben de öyle düşünüyorum da bizimkilerin artık şu çeneleri bir kapansın diye doktora götüreyim de ağızlarını payını vereyim inşallah küçük çocuğa durmadan yok Niye konuşmuyorsun sen otizmli misin Yok Koca kız oldun ne kadar tembelsin bir gün ağzımı açacağım Ama sabrediyorum bakalım

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de öyle düşünüyorum da bizimkilerin artık şu çeneleri bir kapansın diye doktora götüreyim de ağızlarını payını vereyim inşallah küçük çocuğa durmadan yok Niye konuşmuyorsun sen otizmli misin Yok Koca kız oldun ne kadar tembelsin bir gün ağzımı açacağım Ama sabrediyorum bakalım
Ay hangi bilinçsiz söylüyor onu hay Allahım ya 🤦🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar hayırlı geceler nasılsınız ☺
Bi konu hakkında sorum olacak lütfen baştan söylüyorum linçlemeyin🤣🤣🤣normalde pek inanmam ama baya kişi etkili oldu diyince bi bende burdaki bacılara sorayım dedim
Benim büyük kızım iki hafta sonra 28 aylık olacak yani neredeyse hemen hemen 2.5 yaşına yaklaştı... Ama hala cümle kuramıyoruz malesef... Sonunda doktora randevu bulup aldım burda randevu bulmak aşırı zor.. Her neyse kızım 1 yaşında emekledi 1.5 yaşında yürüdü keyifçi bir kızım var malesed.. Eşim acele etme konuşur bi sorun yok bence geç konuşur diyor ama bi yandan da içim içimi yiyordu ya yanlış bişey yapıp hakkına girersem geç kalırsam diye.. Neyse randevu buldum o ara biraz araştırma yapıyodum bu arada çocuğu konuşmayan o kadar anne var ki anlatamam... En çok duyduğum şeylerden biri hz musanın konuşma duasıymış aranızds yapıp faydasını gören var mı... İkincisi de linçlemeyin dediğim şey de🤣🤣🤣🤣muhabbet kuşunun suyunu içirirsen konuşuyormuş çocuk ve bunu baya bikaç kişi yapmış ve herkes konuştu yazmış valla bi anne olarak halimden siz anlarsınız inanmakta istemiyorum ama bi yandan da düşünmüyor değilim gerçek mi diye aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba fikirlerinize ihtiyacım var🙏🙏
Aleynam konusur sen strese hiç girme inanki bazen bende üzülüyorum umut baya kelime soyluyor benim dediklerimi söylemiyor annem ne derse onu diyor mesala anne baba anneanne teyze tamam ver ver al op yapma annem hangi kelimeyi söylerse onu söylüyor ve. İlgilendigimde konuştuğumda söylemiyor mesala kardeşimle bende baya geç konuşmusuz ben 4 yaşında konuşmuşum katdesimin çocuğu var kız çocuğu 2 buçuk yaşında baba diyor sadece canı istediğinde konsusur kardeşim üzerine düştüğünde hemen bagiriyor ağlıyor doktor hiç bir sikintisi yok demiş

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ay hangi bilinçsiz söylüyor onu hay Allahım ya 🤦🏻‍♀️
Gönül isterdi ki kocamın ailesi demek🤣🤣🤣ama malesef bizimkiler söylüyor annem babam kardeşim... Bikaç kere tersledim ama yok anlamıyolar kıtlar... Annem her zamanki gibi yok siz bir yaşinda konuşup tuvalete gidiyodunuz daha konuşamıypr bile sen ver bak bana ben konuştururum onu senden daha iyi balarız biz daha neler neler....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleynam konusur sen strese hiç girme inanki bazen bende üzülüyorum umut baya kelime soyluyor benim dediklerimi söylemiyor annem ne derse onu diyor mesala anne baba anneanne teyze tamam ver ver al op yapma annem hangi kelimeyi söylerse onu söylüyor ve. İlgilendigimde konuştuğumda söylemiyor mesala kardeşimle bende baya geç konuşmusuz ben 4 yaşında konuşmuşum katdesimin çocuğu var kız çocuğu 2 buçuk yaşında baba diyor sadece canı istediğinde konsusur kardeşim üzerine düştüğünde hemen bagiriyor ağlıyor doktor hiç bir sikintisi yok demiş
Bizimki de öyle bişeyin ismini söylediğimde sinirlenip bağırıyor hemen elimden gelen herşeyi yapmaya çalışıyorum cidden sabah 6 da kalkıp gece 2 de yatıyorum daha ne kadar anlatabilirim ki ben endişe etmiyorum aslında her anne bilir evladını ama gelde anlat işte kıt beyinlilere bi kere söyleseler neyse ama sürekli sürekli olunca insan kendini sorguluyo bi zaman sonra çok yıprandım gerçekten

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gönül isterdi ki kocamın ailesi demek🤣🤣🤣ama malesef bizimkiler söylüyor annem babam kardeşim... Bikaç kere tersledim ama yok anlamıyolar kıtlar... Annem her zamanki gibi yok siz bir yaşinda konuşup tuvalete gidiyodunuz daha konuşamıypr bile sen ver bak bana ben konuştururum onu senden daha iyi balarız biz daha neler neler....

Bizimki de öyle bişeyin ismini söylediğimde sinirlenip bağırıyor hemen elimden gelen herşeyi yapmaya çalışıyorum cidden sabah 6 da kalkıp gece 2 de yatıyorum daha ne kadar anlatabilirim ki ben endişe etmiyorum aslında her anne bilir evladını ama gelde anlat işte kıt beyinlilere bi kere söyleseler neyse ama sürekli sürekli olunca insan kendini sorguluyo bi zaman sonra çok yıprandım gerçekten
Agahaha o zaman doğursun bir tane daha hünerlerini görelim canım 😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Agahaha o zaman doğursun bir tane daha hünerlerini görelim canım 😂😂
Büyüttüklerini gördük oğlu iki bölüm bitirdi üniversite mezunu bi dünya borç içinde yemediği halt kalmadı orda burda dolandırıcılık yapıyor önemli olan yiyip içirmek değil onu herkes yapar önemli olan ahlaklı saygılı bir çocuk yetiştirebilmekte ağızlarından küfür eksik olmuyor gelde anlat işte artık kendi hallerine bıraktım yesinler birbirlerini...

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam içirmezdim 😅 konuşma hiç kelime olarak da mı yok anne su demesi de cümleden sayılır bu aylarda kurallı bir cümle kurmasını bekleyemeyiz demişti instagramda takip ettiğim bir hemşire çocuk şarkıları ve bolca basit cümleli kitap oku ben bunların faydasını çok gördüm a101 kitap fiyatları ucuz ben ordan aldım Doğa çok sevdi birazdan atarım ve çocuk şarkıları öneriyorum kesinlikle danslı eğlenceli ama senin de eşlik etmen gerek Doğa'nın sevdiği şarkılardan hatırladıklarım bunlar sar makarayı, marakası salla, ali babanın çiftliği, 5 küçük ördek, kutu kutu pense, küçük kurbağa, mimi mini bir kuş, dinozor, ellerim tombik tombik, aram sam sam, otobüsün tekerleği, baby shark, ceviz adam, patates adam bazen kendi kendine bir şeylerle uğraşıp şarkı söylüyor gelip anne ellerim tombiğ diyor 😃 2 kelimeyi birleştiriyorsa bu da cümle, köpek demek istediğinde hav hav kuş demek istediğinde cik cik gibi yansıma sesler kelimeden sayılıyor
Abla benim oğlan 8 aylık ve babası diyor ay diyor anne diyor dişleri çıkmadığı halde bunları diyebiliyor ha babası demesine kaynanam ogretdi ona

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Üzülme kuzum benim böyle insanları takmaya degemez luzumsuzlar☺️

Abla benim oğlan 8 aylık ve babası diyor ay diyor anne diyor dişleri çıkmadığı halde bunları diyebiliyor ha babası demesine kaynanam ogretdi ona
Masalalh cnm 😘

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Büyüttüklerini gördük oğlu iki bölüm bitirdi üniversite mezunu bi dünya borç içinde yemediği halt kalmadı orda burda dolandırıcılık yapıyor önemli olan yiyip içirmek değil onu herkes yapar önemli olan ahlaklı saygılı bir çocuk yetiştirebilmekte ağızlarından küfür eksik olmuyor gelde anlat işte artık kendi hallerine bıraktım yesinler birbirlerini...
Aman boşver hiç takmada kuzum 🫶🏻. Bir kulağından girsin diğerinden çıksın

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı geceler nasılsınız ☺
Bi konu hakkında sorum olacak lütfen baştan söylüyorum linçlemeyin🤣🤣🤣normalde pek inanmam ama baya kişi etkili oldu diyince bi bende burdaki bacılara sorayım dedim
Benim büyük kızım iki hafta sonra 28 aylık olacak yani neredeyse hemen hemen 2.5 yaşına yaklaştı... Ama hala cümle kuramıyoruz malesef... Sonunda doktora randevu bulup aldım burda randevu bulmak aşırı zor.. Her neyse kızım 1 yaşında emekledi 1.5 yaşında yürüdü keyifçi bir kızım var malesed.. Eşim acele etme konuşur bi sorun yok bence geç konuşur diyor ama bi yandan da içim içimi yiyordu ya yanlış bişey yapıp hakkına girersem geç kalırsam diye.. Neyse randevu buldum o ara biraz araştırma yapıyodum bu arada çocuğu konuşmayan o kadar anne var ki anlatamam... En çok duyduğum şeylerden biri hz musanın konuşma duasıymış aranızds yapıp faydasını gören var mı... İkincisi de linçlemeyin dediğim şey de🤣🤣🤣🤣muhabbet kuşunun suyunu içirirsen konuşuyormuş çocuk ve bunu baya bikaç kişi yapmış ve herkes konuştu yazmış valla bi anne olarak halimden siz anlarsınız inanmakta istemiyorum ama bi yandan da düşünmüyor değilim gerçek mi diye aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba fikirlerinize ihtiyacım var🙏🙏
Aleyna hanım merhaba benimde kızım 27 aylık toplasan 10 kelimesi yok sizin kızınız gibi anne ımmmm diye isaret edip gösteriyor istediği şeyleri söylenenleri yapıyor neyse ben dayanamadım ilk once çocuk doktoruna götürdüm kan tahlili aldı b12 si aşırı düşük çıktı, kansızlık ve d vitamini eksikliği çıktı konuşmasını çok etkiliyormuş bunlar. İlaçlar verdi b12 iğnesi verdi çocuk psikiyatrisine yönlendirdi gittik sorular sordu işte eşyaları amacına uygun mu kullanıyor evde neler yapıyor vs ailede geç konuşan var mi vs gibi gibi... Sonra bize 1 kağıt verdi isterseniz size atabilirim yapılacaklar için 1 ay sonra kontrole gidicez ama benim kızımda çok nazlı keyifci canı istemiyor konuşmayı bunu anladım dr a götürmekte fayda var kbb ye işitme testi de yaptır dedi daha yaptırmadim

Tüm sayfalar yüklendi.