Sorum var Kızlar beta değerlerim hakkında yardımcı olur musunuz bana

• Konbuyu başlatan DYT
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DYT tarafından oluşturulan Kızlar beta değerlerim hakkında yardımcı olur musunuz bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar beta değerlerim hakkında yardımcı olur musunuz bana
Konbuyu başlatan DYT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Beta değerlerim 1700 lerden 1400 kere düşmüş kızlar sizce geri yükselir mi neden böyle bir şey olur ki tekrardan yükselirse sağlıklı bir gebelik olur mu çok korkuyorum 😞
Ne zaman 1700 du kuzum 1400 e ne zaman düştü muhtemelen 3 haftalık gebelik varmış anlattigin değerlere göre

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Beta değerlerim 1700 lerden 1400 kere düşmüş kızlar sizce geri yükselir mi neden böyle bir şey olur ki tekrardan yükselirse sağlıklı bir gebelik olur mu çok korkuyorum 😞
Cnm sağlıksız gebelik olabilir düşmemesi lzm artması lzm iki katı ne zmn gidiceksin doktroa

Kubra1541

Kayıtlı Üye
rank
Canım acil doktora git. Sağlıksız gebelik gibi gözüküyor. 2 defa yaşadım kimyasal ve dış gebelik. Eğer beta degerinde dusme varsa ikisinden biri olabilir sakın ihmal etme. İkisinde de şiddetli ağrı ve kanama şikayetiyle hastaneye gittim. Beta değeri sağlıklı gebelikte 48saatte iki iki buçuk katına çıkar. Düşerse sorun vardir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar