Kızlar bı bakabilirmisiniz acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan632 tarafından oluşturulan Kızlar bı bakabilirmisiniz acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı bakabilirmisiniz acil
Konbuyu başlatan Dilan632
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dün akşamdandir çatı ağrım var iki bacağıma da vuruyor 36+6 haftalık hamileyim acaba doğum belirtisi mi yaşayan oldu mu
Hala devam ediyor mu canım ben bu dediğini en son 27 haftalık iken çektim tam 3 saat hem çatı ağrısı hem de 2 bacak ağrısı bir gün sonra hastaneye gittiğimde ağrıdan ötürü erken doğum çıktı ve ağrı yüzünden açılma olmuştu bı görün derim

Dilan632

Kayıtlı Üye
rank
Hala devam ediyor mu canım ben bu dediğini en son 27 haftalık iken çektim tam 3 saat hem çatı ağrısı hem de 2 bacak ağrısı bir gün sonra hastaneye gittiğimde ağrıdan ötürü erken doğum çıktı ve ağrı yüzünden açılma olmuştu bı görün derim
Evet hala devam ediyor sızlıyor artık yürüyemiyorum bir yerlere tutunarak ayağa kalkıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet hala devam ediyor sızlıyor artık yürüyemiyorum bir yerlere tutunarak ayağa kalkıyorum
Bı git kuzum bence, sen yine iyi yürüyorsun gece 3 saat resmen yatakta kivranmistim ağrıdan sizidan bide senin son haftaların yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben o gece gitmedim diye doktor bana kızmıştı 🤭 keşke sancı anında gelseydin hem açılmayı durdurur hemde direk erken doğum riskini kaldırmış olurduk dedi şükür şuan 31 olduk ama doktorum hala öyle ağrın olursa direk gel diyor

Dilan632

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok teşekkür ederim ikinci doğumum olacak bu benim dün de ağrı başladıktan bir süre sonra pecetem kahverengi oldu Nisanmidir değilmidir kestiremedim ağrı halada devam edince bı soriyim dedim oturduğum yerde bile sızlıyor artık
Bı git kuzum bence, sen yine iyi yürüyorsun gece 3 saat resmen yatakta kivranmistim ağrıdan sizidan bide senin son haftaların yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben o gece gitmedim diye doktor bana kızmıştı 🤭 keşke sancı anında gelseydin hem açılmayı durdurur hemde direk erken doğum riskini kaldırmış olurduk dedi şükür şuan 31 olduk ama doktorum hala öyle ağrın olursa direk gel diyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya çok teşekkür ederim ikinci doğumum olacak bu benim dün de ağrı başladıktan bir süre sonra pecetem kahverengi oldu Nisanmidir değilmidir kestiremedim ağrı halada devam edince bı soriyim dedim oturduğum yerde bile sızlıyor artık
Sen git kuzum git baktır en azından için rahat eder senin de rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 beni de haberdar et gidince

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar