Sorum var Kizlar bi bakar mısınız acil

• Konbuyu başlatan Yelizzz
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yelizzz tarafından oluşturulan Kizlar bi bakar mısınız acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,137 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bi bakar mısınız acil
Konbuyu başlatan Yelizzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yelizzz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancı hakkında duyduklarım iyi değildi bide suni sancı alıp tekrar sezeryana dönmek çok saçma bu sefer çektiğin acı hiç bir işe yaramiyor
Cnm herşeyden önce hayırlısını dile Allah'tan insalalh o zamana kadar açılman olur .. o tarihe daha zamanın var bol yürüyüş yap yerleri sil merdiven in cik şimdiden açılman olsun suni sancı alırsın daha da açılır rahatlikla normal doğum yaparsin .. zaten mecbur kalınırsa sezeryan olursun hakkında hayırlısı kuzum benimde yakın bizede dua et ☺️

Yelizzz

Kayıtlı Üye
rank
Güzel haberlerle gelirsin inşallah kuzum
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben ilk gebeliğimde hem kendi sancımla artı suni sancı verilerek 3500 gram doğurdum kızımı 🥰🥰
Maşallah 😊 insan tedirgin oluyor ilk olunca bide 4 kg bulabilir daha bı hafta var çünkü

Canım ben ilk gebeliğimde hem kendi sancımla artı suni sancı verilerek 3500 gram doğurdum kızımı 🥰🥰
Maşallah 😊 insan tedirgin oluyor ilk olunca bide 4 kg bulabilir daha bı hafta var çünkü
Merhaba. Ben son günümdü süni sancı ile doğurdum aynı sizin gibiydi bebek çok büyükdü maşallah 3.950 gr. Ama süni sancı o kadar ağır bişey deyil yada ben hissetmiyor ola bilirdim bilmiyorum. İnsan bünyesine göre farklı ola bilir.
Maşallah tedirginim biraz

Anlıyorum seni canım . hakkında hayırlısı olsun diyelim o zaman nasibinde hangileri varsa o olsun 🤲🏻
Amin hepimiz için

Anlıyorum seni canım . hakkında hayırlısı olsun diyelim o zaman nasibinde hangileri varsa o olsun 🤲🏻
Amin hepimiz için
Cnm herşeyden önce hayırlısını dile Allah'tan insalalh o zamana kadar açılman olur .. o tarihe daha zamanın var bol yürüyüş yap yerleri sil merdiven in cik şimdiden açılman olsun suni sancı alırsın daha da açılır rahatlikla normal doğum yaparsin .. zaten mecbur kalınırsa sezeryan olursun hakkında hayırlısı kuzum benimde yakın bizede dua et ☺️
Yapıyorum pilates falan da yapıyorum ama şuan tık yok gibi 😊 hepimiz için hayırlısı olsun inşallah Rabbim sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar