Sorum var kizlar bi bakar msniz 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan kizlar bi bakar msniz 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,734 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar bi bakar msniz 😔😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
iyi aksamlar annisler size bir sorum vardı ya her gecen gun yeni sorunlarla karsilasiyorum ya 24 haftalik gebeyim annisler ve az önce burnum kanadi birden bire durduk yere tabi ben hemen panik yaptım burun kanaması normal mi kızlar ya sizde de oluyormuydu bir zarari olur mu bize?? 😔
Ben 3 aylıktan beri kanıyor kulak burun bugaza gittim hamileyim diye bakmadı araştırdım hamilelikte normalmiş 8 aylıgım şuan hala kanıyor korkma kıncal damarlar gevşiyor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 aylıktan beri kanıyor kulak burun bugaza gittim hamileyim diye bakmadı araştırdım hamilelikte normalmiş 8 aylıgım şuan hala kanıyor korkma kıncal damarlar gevşiyor

cnm gebelikten mi nedir bilemiyorum herseyi takar oldum ne uyku kaldi ne duzen en ufak birseyi sorun ediyorum korkuyorum panigim daha cok tutar oldu burnum kanadı diye beyin kanaması yaşayacam zannediyorum sanki sacma sacma dusuncelere girdim cok zor dönemler geciriyorum ya acaba bir psikologa flan mi gitsem bilemedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
iyi aksamlar annisler size bir sorum vardı ya her gecen gun yeni sorunlarla karsilasiyorum ya 24 haftalik gebeyim annisler ve az önce burnum kanadi birden bire durduk yere tabi ben hemen panik yaptım burun kanaması normal mi kızlar ya sizde de oluyormuydu bir zarari olur mu bize?? 😔
Kuzum gebelikte burun kanaması görülen belirtilerden biri ani gelişen hormonlardan kaynaklı oluyor endişe etme

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Vücuttaki kan basıncı ve kan arttığı için kanama olması gayet normal. Yinede içinin rahatlaması için doktora görünebilirsin. Geçmiş olsun
sagl cnm benim aynen yarin kontrolüm ztn gidip bir gozukecem cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum gebelikte burun kanaması görülen belirtilerden biri ani gelişen hormonlardan kaynaklı oluyor endişe etme
ins cnm yarin gözükecem ztn bir doktora tsk ederim tatlim

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Burun damarları genişledği için normal sayılıyomş bende yaşamştm 4aya kadar.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bnm hergun kanıyor cnm
ay cnm benim dun ilk defa kanadi sanki dogum yapacam yada kötü birsey olacak bir panik yaptım bayılıyordum az kalsin ki panik basladi bende ya gebelikteb sonra nasil gececek bu durum da hic bilmiyorum cok zorluklar yasiyorum basim cok fena halde ağrıyor gozlerim çıkacak gibi oluyor bunlarin hepsi normal mi dünde burnum kanayinca panik yaptım yaa sacma sapan seyler düşündüm beyin kanaması gibi mesela cok zor oluyor ya 😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burun damarları genişledği için normal sayılıyomş bende yaşamştm 4aya kadar.
ins cnm yarin yine de bir söyleyeceğim doktoruma burnum başım ve gözlerim çok agriyor hic kafami ayakta tutamıyorum ya agri kesiciyle anca cnm yaa

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kan basıncından dolayı normal canım

Tüm sayfalar yüklendi.