Kızlar bı bakın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Kızlar bı bakın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,450 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı bakın lütfen
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hıcte ugtasma canım randevu almak İcin 20 24 hafta arasında perınatoloji yada radyolojıden randevu al detaylı haktır yeter

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağından mi bahsediyorsun? .henüz ikametgahimizi alamadık. Birsuru iş var ama ben hiçbir şey bilmiyorum
Evet sağlık ocağın, tamam panikleme strese sokma kendini. Sen mahellendeki sağlık ocağına git durumu izah et, gebe olduğun için seninle ilgileneceklerdir. Takibini alsınlar onlar. Aşıların orda olacak.

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Evet sağlık ocağın, tamam panikleme strese sokma kendini. Sen mahellendeki sağlık ocağına git durumu izah et, gebe olduğun için seninle ilgileneceklerdir. Takibini alsınlar onlar. Aşıların orda olacak.
İçime su serptin ya daha yeni doktordan geliyorum aşırı sinirli ve gerginim. Çok sağol canım iyiki varsın

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ve anneler bir türlü ikili tarama testini yaptiramiyorum ya gittigim hastane de burda yapilmiyor diyor ama bir haftam kaldı randevu alsam kim bilir ne zamana verir delircem ya . Özel deseniz boşuna para harcama diyorlar ne yapacam bilmiyorum
.
Ben hiç bir şey yaptırmadım çok şükür herşey yolunda

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ve anneler bir türlü ikili tarama testini yaptiramiyorum ya gittigim hastane de burda yapilmiyor diyor ama bir haftam kaldı randevu alsam kim bilir ne zamana verir delircem ya . Özel deseniz boşuna para harcama diyorlar ne yapacam bilmiyorum
.
Bence hiç yaptırma ben yaptırmadım çünkü sağlıklı olan bebeğe bile hasta demişlikleri var geçen görümceme öyle demişlerdi kadın nasıl üzülmüştu ama çok şükür saglikliymis yaptmamak en gzli kafana takma Allah büyüktür

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Üçlü dörtlü vs onlar . ?Galiba detaylı ultrason önemli . O da hangi hafta yapılıyor bilmiyorum
.
Canım 2liyi 12 16 hafta arasında yapıyorlar diye biliyorum 2liyi yaptıramazsan 3lüyü tavsiye etmem yanılma payı çok yüksek oluyor demişti drum 4lüyü zaten risk olan gebelere yaptırıyor drlar, istediğin için yapılmıyor. Detaylı ultrason en önemlisi evet 21 24 haftalar arasında yapılıyor onu atlama bence

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Canım 2liyi 12 16 hafta arasında yapıyorlar diye biliyorum 2liyi yaptıramazsan 3lüyü tavsiye etmem yanılma payı çok yüksek oluyor demişti drum 4lüyü zaten risk olan gebelere yaptırıyor drlar, istediğin için yapılmıyor. Detaylı ultrason en önemlisi evet 21 24 haftalar arasında yapılıyor onu atlama bence
Tamm canım sağol .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar