Kızlar bı bakın Nolur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar bı bakın Nolur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,023 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı bakın Nolur
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende calpol veriyordum önce canım bı çay kaşığı doktor acilali baya olduysa fayda etmez uzun süre kullanılmasını tavsiye etmiyorum dedi bu sefer parol yazmış ama ateşi yokki onu niye yazdı anlamadim
Agri olursa diye yazmıştır ishal varsa kar agrisi yapabilir gerekli olmazsa vermezsin parolu büyük kizim kullaniyo ondan sasirdim küçüklere verildiğini bilmiuodum cocuk doktoru sadece calpolu onerdi sunnet oldu uc gün calpol kullandım bi çay kaşığı yine aklına yetmiyorsa sor derim başka bi doktora

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yani ishal ilacı her seferde 1 ölçek günde toplam 3 ölçek fazla degilmi canım
Bide devit-3 damlaya günde 6 damla yazmış önce hep 3 veriyordum oda kafamı karıştırdı hiçbirini icirmedim daha korktum zaten ateş yok parol vermem de diğerlerini de vermedim daha
Çocuğun büyüyor canım tabiki david 3 damla miktarı artacak 6 damla vermeye başla yarından itibaren ben David kullanmıyorum ocean kullanıyorum bizdede her ay miktar artıyor çünkü kilo almaya devam ediyor

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim ishaldi bugün gidebildim sağlık ocağına bı ilaç verdi ishal için sabah öğle akşam 8 saat ara ile bir ölçek ver yazıyor yüzünde ama fazla gelmez mi kafam çok karıştı bide ağrı kesici ateş düşürücü parol yazmış bide devi3 damla bitmişti yenisini almak istedim sağlık ocağında bittiğini söylediler ilk bebek olduğu için sağlık ocagindan monovit D3 vermişlerdi şimdi doktor normal devit3 yazmış sizce bebek kullanabilir mi onu bebeğim 12 Mart'ta 4 aylık olucak
Canım d vitamini ben kullanmadım hem dişlerinide karartıyo güneşe çıkardım yaz dı tabi ama kullanıyorsan başka d vitamini kullanma minicik bebek yani bana sorarsan bi doktora git ordan ilaç yazssınlar sağlık ocaklarına pek güvenmiyorum ben kafasına göre takılıyolar gibime geliyo hem birkere 4 aylık bebeğe parol değil bebek şurubu vermesi lazım ağrı kesici portakallı gibi bi şurup oluyo parol olmaz minicik bi bebeğe bence o büyük insana göre yazmış o ilaçları

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım d vitamini ben kullanmadım hem dişlerinide karartıyo güneşe çıkardım yaz dı tabi ama kullanıyorsan başka d vitamini kullanma minicik bebek yani bana sorarsan bi doktora git ordan ilaç yazssınlar sağlık ocaklarına pek güvenmiyorum ben kafasına göre takılıyolar gibime geliyo hem birkere 4 aylık bebeğe parol değil bebek şurubu vermesi lazım ağrı kesici portakallı gibi bi şurup oluyo parol olmaz minicik bi bebeğe bence o büyük insana göre yazmış o ilaçları
Parolün bebek için olanını yazmıştır canım calpol gibi ikiside prasetamol

Keşke acile qitseydin kuşum benim kızma serum takmışlar di siwi kaybı için. Çok qecmis olsun ama ben anlamadım ne alaka olduqunu
Yarın çocuk doktorumuza randovu aldım canım yarın goturcem ilaçlarla birlikte ilaçları da gostercem bakalım ne diyecek içim rahat etmeyecek icirmedim korkudan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Agri olursa diye yazmıştır ishal varsa kar agrisi yapabilir gerekli olmazsa vermezsin parolu büyük kizim kullaniyo ondan sasirdim küçüklere verildiğini bilmiuodum cocuk doktoru sadece calpolu onerdi sunnet oldu uc gün calpol kullandım bi çay kaşığı yine aklına yetmiyorsa sor derim başka bi doktora
Yarın goturcem canım hastaneye

Çocuğun büyüyor canım tabiki david 3 damla miktarı artacak 6 damla vermeye başla yarından itibaren ben David kullanmıyorum ocean kullanıyorum bizdede her ay miktar artıyor çünkü kilo almaya devam ediyor
Teşekür ederim canim 🙏yarın zaten doktorumuza goturcem diger ilaçları da sorucam

Bende 2 ay asisinda calpol alıştım canım 6 saat ara ile ateş olursa 1 çay kaşığı ver demişti elimde daha çok vardı 2 kez anca verdim ama doktor acildiktan 1 ay sonra etkisi gider ateş düşürmez uzun süre açık kalan ilaçları kullanmayı önermiyorum dedi parol verdi onun içini okudum 3.6 ay arası bebek te kullanabiliyor kafamı karıştıran şey ateş olunca sabah öğle akşam 1 er ölçek yazması 1 çay kaşığı yazacakti karıştırdı mi ne yarın çocuk doktoruna götürüp sorucam canım hem onu hem de ishal için olanı onu da çok fazla yazmış ölçekleri kafam karisti

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar