Kizlar bi bakin peronatolojiye sorunmu varki gonderiyolar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Kizlar bi bakin peronatolojiye sorunmu varki gonderiyolar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,378 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bi bakin peronatolojiye sorunmu varki gonderiyolar
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
18 haftadayiz kasiklarimda agri oluyo sanki idrara cok sıkışmış gibi birde bebegi hic hissetmiyorum 16 cm 200 gr olmus bi ay sonra perinatolojiye gideceksin dedi niye ki ?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende gittim canım diğer tarama testlerini yaptırmadım ama detaylı ultrason için gittim perinatoloji uzmanı bir doktora görünüyorsun detaylı bebeği inceliyor gerekli

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Bende gittim canım diğer tarama testlerini yaptırmadım ama detaylı ultrason için gittim perinatoloji uzmanı bir doktora görünüyorsun detaylı bebeği inceliyor gerekli
Normal kontrole gidecem 18+4 üm suan 22 haftada gel dedi perinataloga gidecen ama doktor yok burda randevusu yok baska sehre sevk edermis onada kaynanalr izin vermiyo ne gerek var diye

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
18 haftadayiz kasiklarimda agri oluyo sanki idrara cok sıkışmış gibi birde bebegi hic hissetmiyorum 16 cm 200 gr olmus bi ay sonra perinatolojiye gideceksin dedi niye ki ?
Benim 3lü testimde sıkıntı çıkmıştı hem onun için hem ayrıntılı ultrason için gittim mutlaka git randevu bulmaya da önceden çalış ayrıntılı olarak Bakılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kontrole gidecem 18+4 üm suan 22 haftada gel dedi perinataloga gidecen ama doktor yok burda randevusu yok baska sehre sevk edermis onada kaynanalr izin vermiyo ne gerek var diye
Cnm şimdiden randevu ayarla nerde olursa git ihmal etme damarından organına herşeyine bakılıyor uzaksa BİLe randevuyu önceden ayarla eşinle git

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3lü testimde sıkıntı çıkmıştı hem onun için hem ayrıntılı ultrason için gittim mutlaka git randevu bulmaya da önceden çalış ayrıntılı olarak Bakılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm şimdiden randevu ayarla nerde olursa git ihmal etme damarından organına herşeyine bakılıyor uzaksa BİLe randevuyu önceden ayarla eşinle git
Esim diyo ne gerek var kaynana diyo sanki bi sorun varsa biseymi yapacaklar bos yere stres olacaz bende girmek istiyorum ama esim yaklasmiyo 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.