Kizlar bi bakin peronatolojiye sorunmu varki gonderiyolar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Kizlar bi bakin peronatolojiye sorunmu varki gonderiyolar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,401 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bi bakin peronatolojiye sorunmu varki gonderiyolar
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Esim diyo ne gerek var kaynana diyo sanki bi sorun varsa biseymi yapacaklar bos yere stres olacaz bende girmek istiyorum ama esim yaklasmiyo 🥺
Yapıyolar cnm kalbinde sorun olana ilaç başlıyorlar yada hemen doğum anında müdahale başlıyo geç kalınmış olsa tarama o bu önemli degil ama ayrıntılı önemli herşeyi görüyorlar sonuçta

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Yapıyolar cnm kalbinde sorun olana ilaç başlıyorlar yada hemen doğum anında müdahale başlıyo geç kalınmış olsa tarama o bu önemli degil ama ayrıntılı önemli herşeyi görüyorlar sonuçta
Cahile gelde anlat sagolun kizlar gidecem kesin isterse kavga etsinler bebegimden onemli degil 4 aydir dusuk riskiyle neler cektim risk alamam

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Eşinle güzelce konuş anlat cnm yaşlılara kalsa doğana kadar hastaneye gitmeyin diyolar devir eski devir degil imkan varken değerlendirmek lazım
Aynen öyle şimdiki hamilelikler çok basit olmuş annem tam 8 çocuğu oldu nasıl oldu bile anlamadım diyo gerçekten eskiler çok güçlü 😟😀

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eskiden hersey dogal ve temizdi keske bizde oyle temiz bi zamanda olsaydik simdi aldigimiz hava zararli ictigimiz su pis saglikla bebek dunyaya getirmek mucize oldu
Çok haklısın gıdadan tarıma hayvancılıkdan içtiğimiz suya tohuma havaya BİLe etki eden zararlı maddeler var doğal beslenme diye bişey de kalmadı

18 haftadayiz kasiklarimda agri oluyo sanki idrara cok sıkışmış gibi birde bebegi hic hissetmiyorum 16 cm 200 gr olmus bi ay sonra perinatolojiye gideceksin dedi niye ki ?
Canım benim de ilk hamileligimde şekerim çok yüksek çıkmıştı o yüzden beni perinatoloji bölümüne göndermişti ve sürekli takibim orda yapılıyordu oraya zaten riskli gebelik bölümü diye geçiyor orasi

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de ilk hamileligimde şekerim çok yüksek çıkmıştı o yüzden beni perinatoloji bölümüne göndermişti ve sürekli takibim orda yapılıyordu oraya zaten riskli gebelik bölümü diye geçiyor orasi
Yaa riskmi varki beninde doktor hersey tolunda demisti ama ben tarama testlerini yapmadim hic ilk3 ay dusuk riski vardi gecti

Tüm sayfalar yüklendi.