Sorum var Kizlar bı cevap verir misiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kizlar bı cevap verir misiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,550 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bı cevap verir misiniz lütfen
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ben 29 +günlük hamileyim ve hamam çok seven biriyim hamileliğim ilk zamanlarinda çok gittim ve şu sıra çok hamama gitmek istiyorum yine sizce bu dönemlerde bı sıkıntı olurmu varmi aranızda giden
Hamilelik sırasında sauna, kaplıca, sıcak su banyosu gibi ortamlara girilmesi sakıncalı. Amerikan Obstetrisyenler ve Jinekologlar cemiyetinin (ACOG) de dahil olduğu pek çok bilimsel dernek ve doktor sauna, hamam ve sıcak su banyolarının hamilelik sırasında kullanımını onaylamaz.

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Ben 29 +günlük hamileyim ve hamam çok seven biriyim hamileliğim ilk zamanlarinda çok gittim ve şu sıra çok hamama gitmek istiyorum yine sizce bu dönemlerde bı sıkıntı olurmu varmi aranızda giden
Doğumu hizlandirmak için kadınlar sıcak su ile duş alırlar.dogumuzunu başlatabilir

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik sırasında sauna, kaplıca, sıcak su banyosu gibi ortamlara girilmesi sakıncalı. Amerikan Obstetrisyenler ve Jinekologlar cemiyetinin (ACOG) de dahil olduğu pek çok bilimsel dernek ve doktor sauna, hamam ve sıcak su banyolarının hamilelik sırasında kullanımını onaylamaz.
Teşekkür ederim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumu hizlandirmak için kadınlar sıcak su ile duş alırlar.dogumuzunu başlatabilir
Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım
Çok heves etmiştim hiç riske atmayım ozaman

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Teşekkür ederim canim

Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım

Çok heves etmiştim hiç riske atmayım ozaman
Rica ederim canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hamilelik sırasında çok sakıncalı kuzum normal duşta bile fazla sıcak su önerilmiyor sen düşün yani

Tüm sayfalar yüklendi.