Sorum var Kızlar bi kac gundur bacaklarımin iç tarafı ağrıyor sanki bacaklarımin arasında bisey var bacaklarımı yana doğru cekiyor ve arada sırtıma ağrı giriyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar bi kac gundur bacaklarımin iç tarafı ağrıyor sanki bacaklarımin arasında bisey var bacaklarımı yana doğru cekiyor ve arada sırtıma ağrı giriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,368 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bi kac gundur bacaklarımin iç tarafı ağrıyor sanki bacaklarımin arasında bisey var bacaklarımı yana doğru cekiyor ve arada sırtıma ağrı giriyor
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
😂😂😂 bunu aysuyo oynatarken esim ona soyluyor diyor aysu sen dogdun uykular haram oldu😂 amma iyki dogdun diyor guzel.kizim bende kisaniyorum azacik.babsini kkizna😂
🤣🤣😂😂 kizlar babacı olur derler kuzum ama benim bu kiz tam tersi herkeze diyorum bu neslin son çıkışlı ürünü 😂😂😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Son hafdalar oldigu icin ola bilir
Evet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kuzum gecmis olsun bebek kanali yerlasiyo ondan o agri az kalmis balim kucuk Beyda yolunu bulyo annesa Hesret gidiyodur💋💞
Sağol canım benimm❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun canm artık son günlerin gelmeye hazırlanıyor olabilir eli kucağındadır Allahın izniyle 🤗
Evet insalah sağol cnn

Tüm sayfalar yüklendi.