Kızlar bı sorum var yardım edin bakalım bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervo58 tarafından oluşturulan Kızlar bı sorum var yardım edin bakalım bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı sorum var yardım edin bakalım bana
Konbuyu başlatan Mervo58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰
Bozulmazmı buzlukta
Yok kuzum eczanelerde onun ayrı süt saklama poşetleri var onlardan al koy canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bozulmazmı buzlukta

Bak canım bu linkte var poşeti assa açıklamada da yazıyor nasıl koyacagin ne zamana kadar saklayabilecegin

Bozulmazmı buzlukta

Bak canım bu linkte var poşeti assa açıklamada da yazıyor nasıl koyacagin ne zamana kadar saklayabilecegin

Nazende

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum eczanelerde onun ayrı süt saklama poşetleri var onlardan al koy canim

Bozulmaz , süt saklama poşet leri var

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim kuvezde 😢erken doğdu için sütümü sağıp hastane ye götürüyorum çok şükür sütüm var İstanbul da taksim deyim sütümü vermek istiyorum fazlasını günah mı yada anne sütü isteyen varsa verebilirim zebil olucagina bı bebeğin karnı doysun
Üzerine tarih yaz buzluğa koy. En eskisinden başlayarak benbari usulü ısıt bebeğine için kuzu. Ziyan olmaz.

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Günah olmaz ama süt kardeş olur verdiğin bebekle çocukların

Süt torbası alıp buzluğa at ileride sütun azalır zaten kullanırsın canım
Bende birşey sorabilir miyim benim ilk kızda sütüm yoktu eltimin çoktu gece çok ağladığı da eltim emziriyordu aramızda bir hafta var benden bir hafta sonra doğum yaptı o ama isteksiz veriyor du sütünü kaynanamın kayinbabamin demesiyle onlarda mecbur diyordu ağlamaktan ölüyordu bebeğim geceleri toplasan 4 5 defa vermiş eltimin kızı oldu ama bir tane de 5 yaşında oğlu var ogluylada süt kardeş oluyormu merak ettim eltim iki damla sütünü verdi diye

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim kuvezde 😢erken doğdu için sütümü sağıp hastane ye götürüyorum çok şükür sütüm var İstanbul da taksim deyim sütümü vermek istiyorum fazlasını günah mı yada anne sütü isteyen varsa verebilirim zebil olucagina bı bebeğin karnı doysun
Güzel düşünmüşsün canım eşinin de Rızasını alman gerekiyor ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar