Kızlar bı sorum var yardım edin bakalım bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervo58 tarafından oluşturulan Kızlar bı sorum var yardım edin bakalım bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,612 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bı sorum var yardım edin bakalım bana
Konbuyu başlatan Mervo58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim kuvezde 😢erken doğdu için sütümü sağıp hastane ye götürüyorum çok şükür sütüm var İstanbul da taksim deyim sütümü vermek istiyorum fazlasını günah mı yada anne sütü isteyen varsa verebilirim zebil olucagina bı bebeğin karnı doysun
Oğlum yoğun bakimdayken bende sutumu paylaşmak istedim bir erkek annesi daha vardı 7 aylık doğmuş hiç sütü gelmiyormus ikimizinde oğlu olduğu için ben eşimle konuştum ve paylaştım hastaneden çıkarken de 150 torba daha süt bırakmıştım kız erkek olarak pek kabul gormesede erkek erkek olursa alanlar olabiliyor şuan bir yerlerde bir süt oğlum var benimde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende birşey sorabilir miyim benim ilk kızda sütüm yoktu eltimin çoktu gece çok ağladığı da eltim emziriyordu aramızda bir hafta var benden bir hafta sonra doğum yaptı o ama isteksiz veriyor du sütünü kaynanamın kayinbabamin demesiyle onlarda mecbur diyordu ağlamaktan ölüyordu bebeğim geceleri toplasan 4 5 defa vermiş eltimin kızı oldu ama bir tane de 5 yaşında oğlu var ogluylada süt kardeş oluyormu merak ettim eltim iki damla sütünü verdi diye
Bizde süt kardeş okur canım bende halamın oğluyla bir buyumusum annem onu emzirmis ama hepimiz süt kardeşiz o benim bütün kardeşlerime süt kardeş diyor mantıklı olan sadece benimle olması ama dinen hepsiyle kardeş sayiliyormus galiba

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Herkese tşkler eşim izin vermiyor ama ben hastane yönetimi ile konuscam en kotu dediğiniz gibi buzdolabında sakliycam bı sorun olursa hasta falan olursam kullanmak için

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim kuvezde 😢erken doğdu için sütümü sağıp hastane ye götürüyorum çok şükür sütüm var İstanbul da taksim deyim sütümü vermek istiyorum fazlasını günah mı yada anne sütü isteyen varsa verebilirim zebil olucagina bı bebeğin karnı doysun
Canim ilk aylar sütun bol olur sağ buzluğa at ilerleyen aylarda yetmedigi zaman takviye yaparsın

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Bende birşey sorabilir miyim benim ilk kızda sütüm yoktu eltimin çoktu gece çok ağladığı da eltim emziriyordu aramızda bir hafta var benden bir hafta sonra doğum yaptı o ama isteksiz veriyor du sütünü kaynanamın kayinbabamin demesiyle onlarda mecbur diyordu ağlamaktan ölüyordu bebeğim geceleri toplasan 4 5 defa vermiş eltimin kızı oldu ama bir tane de 5 yaşında oğlu var ogluylada süt kardeş oluyormu merak ettim eltim iki damla sütünü verdi diye
Bildiğim kadarıyla oluyor canım senin kızın ile eltinin tüm çocukları süt kardeş olur sadece emen kızın olur senin diğer çocukların olmaz ama onun tüm çocukları aynı sütu emdiği için oluyor diye biliyorum sen yine bı hocaya daha bilgili birine sor çok önemli bir konu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar