Kızlar bi yardım edin! mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Kızlar bi yardım edin! mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,062 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bi yardım edin! mide bulantısı
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Sabr edeceksin ☺ belli bi sure sonra geçiyor gerçi 21.haftamdayım hala ara sıra oluyor bende de ilk başlarda çok zor bayılasım geliyordu her seferinde bazen ağliyordum ama yine de yapacak bişey yok sonunda küçücuk mutluluğumuza kavuşacağız 😍👪 inşaallah hep boyle avutuyordum kendimi
İnşaallah canım 😍

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla mide bulantım var. Yediklerimi hemen çıkartıyorum. Böyle olunca da ne halim ne keyfim kalıyor . Mide bulantısı için neler yapabilirim ?
Canım kesinlikle zencefil tavsiye ediyorum midde bulantını kesecek inşallah ve bana cok dua edeceksin 😊 yarım tatlı kaşığı toz zencefill Bir veya iki kaşık pekmez 🙏

M

Mine Taşdemir

Guest

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla mide bulantım var. Yediklerimi hemen çıkartıyorum. Böyle olunca da ne halim ne keyfim kalıyor . Mide bulantısı için neler yapabilirim ?
Ben çubuk krakerle bastırıyodum midemi bide yemek yiyemiyodum bulantıdan artık doktorum prilam başlatmıştı. Allah yardımcın olsun canım 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar