Kızlar bi yardım edin! mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Kızlar bi yardım edin! mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,042 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bi yardım edin! mide bulantısı
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla mide bulantım var. Yediklerimi hemen çıkartıyorum. Böyle olunca da ne halim ne keyfim kalıyor . Mide bulantısı için neler yapabilirim ?

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla mide bulantım var. Yediklerimi hemen çıkartıyorum. Böyle olunca da ne halim ne keyfim kalıyor . Mide bulantısı için neler yapabilirim ?
Tuzlu şeyler ye canım kraker fln Limon elma gibi şeyler de ye bol bol temiz hava al inşallah geçer çok geçmiş olsun

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Ama yemezsen bebeğine birşey olur Allah korusun azar azar ye olmadı
Zaten onun için zorluyorum kendimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde öyleydi su bile içsem çıkarıyodum doktor hamileler için mide bulantısı hapı verdi iyi geliyordu. Naneli şeker de iyi geliyordu bana dene istersen
Ah canım denedim denemez olur muyum . Ben çok ilaç içmek istemiyorum

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
İlk dört ay bebeğiniz depolarinizdan beslenir ben 5 ay istifra ettim 8. Haftamda hastanelik olunca doktorum ağızda eriyen bir ilaç verdi onunla biraz rahatlamıştim ama bebeğimin çok şükür gelisimi gayet iyi yemek yiyemedigim dönemde aynı zamanda doktorum depolarim azalmasin diye vitamin ilacı vermişti bebeğim de gereken kiloyu aldı zaten ilk dört ay gram şeklinde kilo alıyor

C

Cinarin annesi

Guest
26.w hala mide bulantim oluyor deterjanlardan uzak durun o da tedikliyor kendimden bile tiksiniyordum ilk zamanlar halada sabahlari bazen cikariyorum Allh hepimizin yardimcisi olsun

Gülüm

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamileliğimde de çok bulantı kusmam oldu. Şimdi ikinciye hamileyim yine aynı şekilde çekiyorum. Zofer verdi doktorum sabah aç karnına içiyorum kusmami engelliyor. Birde serum kullaniyorum içine yine zofer ve B12 katıp o da çok iyi geliyor bana. Ve doktorum zararı yan etkisi yok dedi .

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Zaten onun için zorluyorum kendimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım denedim denemez olur muyum . Ben çok ilaç içmek istemiyorum
Sabr edeceksin ☺ belli bi sure sonra geçiyor gerçi 21.haftamdayım hala ara sıra oluyor bende de ilk başlarda çok zor bayılasım geliyordu her seferinde bazen ağliyordum ama yine de yapacak bişey yok sonunda küçücuk mutluluğumuza kavuşacağız 😍👪 inşaallah hep boyle avutuyordum kendimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar