Sorum var Kızlar bilginize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde asafim kalbim tarafından oluşturulan Kızlar bilginize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bilginize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan asafim kalbim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Özel hastaneye gidiyorsan söyler ben geçen hafta 12.0 haftayken öğrendim
Bu tamamen bebeğe bağlı özel hastane devlet diye fark etmiyor 13 haftalıkken özele gittim bebek kendini göstermiyor dediler ama kıza benziyor dedi 2 hafta sonra kendi doktoruma gittim yinw yok 6 hafta sonra tekrar özel yine söylemedi en son devlet hastanesinde öğrendim 😂😂. Ama her hastanede söylemez örneğin Ankara hastanesi bşr kaç yıl önce sırf bebek kız diye adam karısını hastane balkonundan attıpu günden bu yana cinsiyet söylemek yasak hastanede 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günaydın kızlar 15+3haftalik hamileyim cinsiyet öğrenmek için erkenmi belli olurmu gitsem
Benim ilk bebeğim 16. Haftada gösterdi kendşnş canım devlet hastanesinde ondan önce12 haftakıkken özele gitmiştim ama doktor görememişti . İkinci bebeğimde neredeyse 33. Haftada öğrendim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bu tamamen bebeğe bağlı özel hastane devlet diye fark etmiyor 13 haftalıkken özele gittim bebek kendini göstermiyor dediler ama kıza benziyor dedi 2 hafta sonra kendi doktoruma gittim yinw yok 6 hafta sonra tekrar özel yine söylemedi en son devlet hastanesinde öğrendim 😂😂. Ama her hastanede söylemez örneğin Ankara hastanesi bşr kaç yıl önce sırf bebek kız diye adam karısını hastane balkonundan attıpu günden bu yana cinsiyet söylemek yasak hastanede 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk bebeğim 16. Haftada gösterdi kendşnş canım devlet hastanesinde ondan önce12 haftakıkken özele gitmiştim ama doktor görememişti . İkinci bebeğimde neredeyse 33. Haftada öğrendim
Nasıl yaa dehşet içindeyim kadına ne oldu peki bebek 😔

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya ben çok küçüktük o zaamn hatırlıyorum hastanedeydik 🥺teyzemin bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için öğlen vakti gitmiştik doktoru o zaman demişti sabah böyle böyle oldu cinsiyet söylemek yasak diye nerden baksan 15 yıl filan oluyor . Hala söylemiyorlar yada söylemeden önce iyice ailenin nabzını ölçüyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.