Kızlar bilginjz var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydaysr tarafından oluşturulan Kızlar bilginjz var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bilginjz var mı
Konbuyu başlatan Seydaysr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
25haftalik gebeyim. Haftaya Dr. Randevum var ilki sezaryen doğum olduğu için buda sezaryen olacak acaba doğum tarihini verirler mi yoksa son haftalardami verirler ?
Tahmini bir gün verir ama kesinleşmesi 34 de falan olur heralde canım bizde 34 de kesinleştirdik ama ona rağmen doktor bir sürpriz yazmazsa demişti yinede belli olmuyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Beylikdüzü Medicana international hastanesi canım
Anladım canım bende orada Nalan hanıma gittim 3 defa falan ama fiyat bu kadar fazlaysa bence memorial dan da fiyat al en azından İstanbulun en iyi hastanelerinden biri benim sgk var ama anlaşmaları yok sana aynı fşyta denk gelir belki daha uygun medicana için o fiyat biraz fazla sanki

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bende orada Nalan hanıma gittim 3 defa falan ama fiyat bu kadar fazlaysa bence memorial dan da fiyat al en azından İstanbulun en iyi hastanelerinden biri benim sgk var ama anlaşmaları yok sana aynı fşyta denk gelir belki daha uygun medicana için o fiyat biraz fazla sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Memorial bahçelievler 16bin dedi canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar