Sorum var KIZLAR BİR BEBEK ANNE KARNINDA SAĞA TUTULURSA ERKEK SOLA ISE TUTULURSA KIZ DİYORLAR SIZCE BU DOĞRU MU 🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KIZLAR BİR BEBEK ANNE KARNINDA SAĞA TUTULURSA ERKEK SOLA ISE TUTULURSA KIZ DİYORLAR SIZCE BU DOĞRU MU 🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR BİR BEBEK ANNE KARNINDA SAĞA TUTULURSA ERKEK SOLA ISE TUTULURSA KIZ DİYORLAR SIZCE BU DOĞRU MU 🤔🤔
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Benimde ilk sağda tutundu doğum olacak hep sağ tarafta ama.kız banada sağ taraf erkek dediler ama supriz olup cinsiyeti doğru görüldü ise kız yani sağda ilk hareketini de sağda hissettim
😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah seni ne güldüm 😃😃😃 Ne kadar doğru bilmem ama bnim soldaydı ve kızım olacak
ayy Rabbim hep güldürsün canım benim

Doru soyluyor benim oğlumda sagda idi bebek yerimde yatdimda beli oluyordu sağ tarafim şişmiş halde oluyordu top gibi
Ayyy şu kadını bana haklı çıkarmayın sonaa🤣🤣bayılcamm

Zaten inanmiyom 😂 ama.benimki ikiside sağ taraftaki erkekti
Ayynn🤣🤣

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
😀😀😀

Ayynn🤣🤣
Amin canm 😊

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi benim salak deli bir eltim var sanarsın profesör..🙄😒😏Yok anne karnında bebek sağa tutulursa erkek sola tutulursa da kız mış ama bnde öyle bir şey yoktu yani güya karnının bir tarafı ilk üç dört ay şişlik olacak şekilde yerini belli ediyormuş bak bak bak çok bilmişe bakk😒🙄Sizin fikriniz ne bu konuda

Bu arada iddiaya girdik çok bilmiş bilim insanı ile inşallah ki yanılıyordur 😅😅😅Bakalım kaç evet kaç hayır gelecek
Malesef yanlış bende sağda tutunmuşdu kızım oldu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar şimdi benim salak deli bir eltim var sanarsın profesör..🙄😒😏Yok anne karnında bebek sağa tutulursa erkek sola tutulursa da kız mış ama bnde öyle bir şey yoktu yani güya karnının bir tarafı ilk üç dört ay şişlik olacak şekilde yerini belli ediyormuş bak bak bak çok bilmişe bakk😒🙄Sizin fikriniz ne bu konuda

Bu arada iddiaya girdik çok bilmiş bilim insanı ile inşallah ki yanılıyordur 😅😅😅Bakalım kaç evet kaç hayır gelecek
Öyle bişey yok canım inanma böyle şeylere

Sona

Kayıtlı Üye
rank
😀😀😀

Ayynn🤣🤣
Vala napiyim kiz bende öyle oluyordu uzandimda ilk 4 5 aylarımda sag tarafda şiş kino duruyordu minacik 🤭senin bebek hangi tarafda

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.