Kizlar bir sorum var 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kizlar bir sorum var 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,095 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir sorum var 🤔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende Dr a göre bir hafta ileri bazende geri oluyordu 🤷🤦 birtürlü kaç haftalık olduğumu anlayamamış tım. Folik asit ne kadar kullandım hatırlamıyorum yanılmıyorsam 16haftaya kadar kullandım ben düzensiz kullandığım için elimde kalmıştı hâlâ yanımda var atmaya kıyamadım çokta pahalı ya araştırıp bak kaç haftaya kadar kullanılması lazım öğrenirsin ona göre alırsın
Aldırdım mecburen doktora gidene dek içerim sonra keserim bakalım yada bir hafta daha kullanır keserim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi iki gün önce doktor bebeğin 11 hafta 3 günlük olduğunu söyledi yani bebek şuan da 11 hafta 5 günlük olmuş oluyor. Ama kendi doktoruma göre bebek 10 hafta 5 günlüktü. Şimdi folik asidim bitti ve folik asit 12.haftaya kadar kullanılıyor ya ne yapacağım alıp kullanmaya devam etsem mi yoksa almasam mı ne yapsam bilemedim şuan 🤔
Benimde 11 haftalıktım bir haftaya yakında önden gidiyordu bebek folik asit bir ay kullanmıştım bitti diye yazdı doktor bide bu kutu bitene kadar kullan dedi ama ben bir hafta kullanıp bıraktım

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 11 haftalıktım bir haftaya yakında önden gidiyordu bebek folik asit bir ay kullanmıştım bitti diye yazdı doktor bide bu kutu bitene kadar kullan dedi ama ben bir hafta kullanıp bıraktım
Benim normalde kendi doktoruma göre bugün 11 haftalık olduk ama acilde gittiğimde daha ayrıntılı bir ultrasona girdim oraya göre şuan 12 hafta 2 günlük falan oluyoruz. Bakalım ayın 10una kendi doktoruma randevum var ne diyecek ne olacak 😅 bakalım kaçıncı haftadayiz

Tüm sayfalar yüklendi.