Kızlar bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bir sorum var
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben düzenli olarak regl olutum günü saati bile bellidir 28 günde 1 olurum 8 gün sürer. Bu ay regl bitti 10 gün oldu biteli bugün kahverengi lekelenme oldu ama az değil yani bi anda geldiğini de hissettim. Bu neden olur acaba başına gelen var mı

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben düzenli olarak regl olutum günü saati bile bellidir 28 günde 1 olurum 8 gün sürer. Bu ay regl bitti 10 gün oldu biteli bugün kahverengi lekelenme oldu ama az değil yani bi anda geldiğini de hissettim. Bu neden olur acaba başına gelen var mı
Test yaptın mı gebelik varmı yokmy diye

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hakkında hayırlısı olsun canımm inşallah ♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Balım bir test yapsaydın

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebelik değil de üşütme olanilir mi diye düşünüyorum. Bir kaza olmadığı sürece şua. Dikkat ediyoruz aslında
Yok yapmadım yani eğer hamilelik varsa çok süpriz olur korunuyoruz çünkü
Üşütme mi diye onu bilmiyorum kuşum , yinede için rahat eder bi test yap istersen bende doğumdan sonra hemen adet oldum mesela bu ayki adetimde sadece 2-3 gün sürdü normal mi acaba

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Üşütme mi diye onu bilmiyorum kuşum , yinede için rahat eder bi test yap istersen bende doğumdan sonra hemen adet oldum mesela bu ayki adetimde sadece 2-3 gün sürdü normal mi acaba
O normal canım emzirme döneminde mutalaka oluyoe böyle dengesizlikler bir süre sonra düzene oturtacak. Dile kolay kaç aydır olmuyorsun olmaya da alışması lazım

Tüm sayfalar yüklendi.