Kızlar bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde zeynep.p tarafından oluşturulan Kızlar bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 274 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar bir sorum var
Konbuyu başlatan zeynep.p
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

zeynep.p

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 1 yaşına girmek üzere 3 gündür sürekli ağlıyor özellikle bugün sürekli bı ağlama krizleri karnı tok altı kuru anlamadım özellikle uykuya geçerken çok ağlıyor sizce neden

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 1 yaşına girmek üzere 3 gündür sürekli ağlıyor özellikle bugün sürekli bı ağlama krizleri karnı tok altı kuru anlamadım özellikle uykuya geçerken çok ağlıyor sizce neden
Belki ağrısı vardır dişleri geliyor olabilir benim kızımda 1 ay sonra 1 yaşına girecek oda öyle huzursuz bu aralar

zeynep.p

Kayıtlı Üye
rank
Canım ağrısı filan mı var ki
Yok canım kalktıktan 2 buçuk saat sonra böyle bir ağlama geliyor uykusu çok çabuk geliyorlar bu aralar ondan galiba
Emzik kullanıyorsan eyer emzik ver ağzına emziksiz bebek uyumaz
Yok emzik kullanmıyor
diş çıkarıyor olablir yada agrısı var
Diş de olabilir
Ağrısı olabilir mi canım ? Ya da diş fln ? Yürümeye başladı mi cnm
Evet canım yürüyor üst dişler geliyor ondan galiba

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım kalktıktan 2 buçuk saat sonra böyle bir ağlama geliyor uykusu çok çabuk geliyorlar bu aralar ondan galiba

Yok emzik kullanmıyor

Diş de olabilir

Evet canım yürüyor üst dişler geliyor ondan galiba
Byük ihtimalle odur cnm bnm kızmda öyleydi uymzdı aglrdı sürekli sonra dişi çktıgını gördüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar