Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,976 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔
Geçmiş olsun canım bu insanlar neden böyle hep kötülükte yarışıyor anlamıyorum ya gerçektn nerde bu müslümanlık neden kalpler bukdr taşlaşmş görümcen kesin çekememiştir kaynanan desen gaza geliyordr Allah hepsni islah etsin seni de bu insanlardn kurtarsn kocan ve cocuklarnla mutlu olursn inşallah

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔
Niye böyle yaptilar anlamadim 😢 gerci en iyi sen tanirsin huyunu suyunu kuzum😣 esin ne tepki verdi yardimci oluyor mu sana o bari olsun😣

Aynen ya sabır bugün doğum günüm eşi. Whatsaptan durum yapmış benim için evli görümcem yazmış hayırdır abi sen doğum günü kutlamazdın hiç bugüne kadar diye böyle hasetler işte onlara inat engelleri kaldırdım aldığı hediyeleri paylaştım gebersinler kıskançlıktan 😅😅😅😅😅
Doğum günün kutlu olsun canımmm🎂🎉🎊

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya sabır bugün doğum günüm eşi. Whatsaptan durum yapmış benim için evli görümcem yazmış hayırdır abi sen doğum günü kutlamazdın hiç bugüne kadar diye böyle hasetler işte onlara inat engelleri kaldırdım aldığı hediyeleri paylaştım gebersinler kıskançlıktan 😅😅😅😅😅
bacımın dogum gunuymus bugun iyi ki dogdun canımmm esinle oglunla sevdiklerinle hayırlı yasaların olsun 💐💐💝

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım kaynanam çok yalan söylüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem urfada çalışıyor cnm kaynanam 10 dakika içinde evime gelir ben onları çok şımarttım suç benim

Annem urfada çalışıyor cnm kaynanam 10 dakika içinde evime gelir ben onları çok şımarttım suç benim
Çok geldiğinde de farklı problemler çıkcak boşvermeye çalış teksin hürsün o açıdan bak

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cicegimmmm yakışıklı alparslanimin annesiii 🤗iyiki dogdun yeni yaşında ne istyosan gerçekleşsin mutlu yıllar dilerim ❤❤❤❤🥳🥳🥳

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kiz inan insan bu hareketlerini görünce bu şekilde davranmak zorunda kalıyor 😂😂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Doğum günün kutlu olsun canımmm🎂🎉🎊
Teşekkür ederim canımm💞💞💞

bacımın dogum gunuymus bugun iyi ki dogdun canımmm esinle oglunla sevdiklerinle hayırlı yasaların olsun 💐💐💝
Aminnn bacımmm inşaAllah çok teşekkür ederim ❤️❤️🥰🥰🥰

Cicegimmmm yakışıklı alparslanimin annesiii 🤗iyiki dogdun yeni yaşında ne istyosan gerçekleşsin mutlu yıllar dilerim ❤❤❤❤🥳🥳🥳
Kuzumm teşekkür ederim Balımm inşaAllah Rabbim herkesin gönlüne göre versin 💞💞🥰🥰🥰❤️

Kiz inan insan bu hareketlerini görünce bu şekilde davranmak zorunda kalıyor 😂😂
Aynen öylee kuzum kudursunlar hakettiler 😅😅😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İnsan olmayan hiç bi koşulda insanlık yapamıyor maalesef sibos. Birde yok onu hazrlayim yok böyle yapayim bna bulasmssnlar diyordun kuşum yapmsmiydin sahi, hem yiyip hem nankörlük mu yaptılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar