Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,000 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
E oda mi gelmeyecek insan esini hic mi ozlemez yada hamile halinle bu kadin ne yapar ne eder tek başına diye düşünmez oglunu özlemez anlam veremiyorum ya😣😣 empati kuruyorum da esime derdim böyle ayri gayri olacaksa bitsin bu ne bicim evlilik derdim😣 allah sabır versin canım benim yardimcin olsun insallah 😔🤲
Sağol canım o da istiyor ki dert yaniyim ona senden başka kimsem yok gibi laflar etsem sana ihtiyacım var desem gelir benim kimseye eyvallah I'm yok ona sinir oluyor sağol canım 🙏💕

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın bende hiç iyi değilim içimden hep ağlamak geliyor burada yanlızım 13yadinda bı oğlum var hiç bı destekcim yardımcı olanda yok 34+3 haftalık hamileyim eşimde burada olduğum için bana tripli dün görümcem aramış kendini yanlız çaresiz hissediyorsun diymi abim yok diye diyo Allah'ım var yanımda o benimle dedim kimseye ihtiyacım yok dedim ama inan dışarıya hep güçlü görünmek ten yoruldum iyi biri olmuycam artık desem de yaradılış sanırım yürüyemiyorum çok fazla artık markete eczane fatura lari ödemeye her yere ben gidiyorum bu halde eşimde şimdi den hamile depresyon nuna girmiş sesini duymaya bile tahammül um yok bazen Allah vicdan azabı versin o adama da dogursam bile bı sizlere yazicam kizlar kimseye haber vermiycem 😔
Ya kıyamam sana eşinle aranız bozuk mu canım 😔

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bazen vaz geçiyorum bazen gitmek istiyorum karışık duygular içindeyim canım Allah herşeyin hayırlısını versin inşallah 💕 diyorum o yoluma ışık olsun benim hayrima olan herşeyi bana nasip etsin diyorum benim eşime ihtiyacım yok Estetisyen im gider bı hastanede yada güzellik merkezinde çalışırım çocuklar önemli benim için İnan koca boş
Kuşum sen eşinle iyi deqilmiydin. Yanlış anlama kacrdiqim yerler olmadıysa eşinle aran iyi özel qeceler felan yapmstin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔
Benimde ilk dogumda annem calisiyordu kaynanam 15 gun kaldi yanimda ama burnumdan geldi oglani bana vermiyordu kendisine alistirmaya çalışıyordu kucagindan birakmiyordu yikamaya bile yardim ettirmiyordu kendi cocugu gibi sen birak sen elleme diye sürekli aliyordu geceleride gidip dip odada uyurdu esimide yatagini ayri sariyordu ben sabaha kadar bebekle bas başa kaliyordum uyuyamiyordum gece gunduz en son esim aldi kaynanami evine götürdü bi basima kaldim benim annemde gelip laf sokup duruyordu kaynanam niye bakmis diye hem bakmiyor hemde lafi esirgemiyordu yine annen gelmis kalmis yaninda bu dogumda kaynana ile kusum allahtan gelip yine burnumdan getiremez ama annemede güvenemiyorum esimde isten 10 gun izin isterim seb ayaklaninca ise baslarkm uzme kendini diyor yan yana oturuyoruz annemle çalışmıyor da suan ama sagi solu belli olmaz ben dogum yapicam diye is aramaya baslamis 🤷

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kıyamam sana eşinle aranız bozuk mu canım 😔
Yok bozuk değil ama o yediremiyor 14haftalik hamileydim oğlumun okulu için onu orada bırakıp geldim ya onu dert ediyor laf yapıyor benim için oğlumun okulu hayatı önemliydi zaten 2yil koronadan kayıpları oldu çocukların 1yil daha uzak olsun istemedim anneler evlatlarını düşünüyor babalar gibi değiller canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuşum sen eşinle iyi deqilmiydin. Yanlış anlama kacrdiqim yerler olmadıysa eşinle aran iyi özel qeceler felan yapmstin
Canımsın iyi aram özel geceler Makedonya da kaldı hayatım ben Türkiye deyim şuanda 💕

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yok bozuk değil ama o yediremiyor 14haftalik hamileydim oğlumun okulu için onu orada bırakıp geldim ya onu dert ediyor laf yapıyor benim için oğlumun okulu hayatı önemliydi zaten 2yil koronadan kayıpları oldu çocukların 1yil daha uzak olsun istemedim anneler evlatlarını düşünüyor babalar gibi değiller canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın iyi aram özel geceler Makedonya da kaldı hayatım ben Türkiye deyim şuanda 💕
Anladım cnm eşin şuan hangi ülkede cnm rabbim yardimcin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.