Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,005 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz dertleşmek istiyorum sizinle
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yani orda okullar açıksa çocuğun orda okula giderdi eşinle aranda bozulmazdi .. ama hayırlısı olsun cnm baya uzak memlekete gitmişsin zor olmali
Orada Yunan okulları var canım türk okulu yok benim için sorun değil bebek doğduğu zaman pasaportu çıkarır giderim uzak sayilmiyor 1.5saat uçakla buradan Antalya ya gitmek gibi aram bozuk değil sadece bu aralar zorlanıyorum biraz hamilelikten duygu durum değişikliği yaşıyorum 🤣

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Orada Yunan okulları var canım türk okulu yok benim için sorun değil bebek doğduğu zaman pasaportu çıkarır giderim uzak sayilmiyor 1.5saat uçakla buradan Antalya ya gitmek gibi aram bozuk değil sadece bu aralar zorlanıyorum biraz hamilelikten duygu durum değişikliği yaşıyorum 🤣
Doğru ya Türk okulu yok .. bu sekilde de baya zor ne diyeyim rabbim hayırlı kapı açsın sana güzelim.ya i doğru insan gebeiken daha hasasas oluyor ☺️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔
Ya ben bu kaynana görüncelere sinir oluyorum madem bakmayacaksın ilgilenmeyeceksin ne diye her boka atlıyorsun gelme o zaman ya yazık değil mi size o çocuk evde aç kalmış babası ne yapıyormuş bir tas yemek yedirememiş mi pislikler çok sinir oldum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım bende senin gibiyim kuzum ama iyide oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün k vitamin ignesi yaptık kızıma göbegi akıyor hala

Bebeğim normalde K vitamini doğduğu gün yapılır senin neden bu kadar geç acaba ondan mı geçmedi minişin göbeği 😞bende çok cektim o göbek bağına sargı bezi saldırıyorlardı etrafına akınca yapışıyordu o sargı bezi tek tek ipleri ayırmaya çalışıyordum canı acımasın diye

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz dogum yapalı yarın 15 gün olacak sezeryan oldum kimsem yok yanımda annem 1 hafta geldi gitti çalışıyor magazada kızlar kaynanamgil bir tas yemek vermedi dogum yaptım ilk gece görümce geldi hastaneye akşam 9 da sabaha kadar uyudu sezeryanım şişti o gün tek başıma yataktan kalktım hep emzirmeye çok sinir oldum cumartesi sabah erkenden gitti yoruldum dedi anne zavallı geldi ama kıyamet koptu annem dedi bu ne hal akşama imza verip eve gittim evime alt üst etmişler Oglumda yemek bile yapmamışlar kendileri yemişler bide benim yanımda annemi kötüledilerr bende laf soktum çok psikolojim bozuldu helal edin hakkınızı uzun oldu 😔😔😔
Helal olsun kuzum uzun da olmadı.. inan et insanın anasını insana yanıyor qerisi yalan.. konuşmaya müdaheleye maşallahları war destek olmaya qelince hiç ortada yoklar.. eşin sana yardımcı olsun.. kimseyi de çok ewine alma daha iş çıkarırlar sana.. tek olsan daha iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.