Kızlar biraz garip olacak ama.. 😌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike5 tarafından oluşturulan Kızlar biraz garip olacak ama.. 😌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 765 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz garip olacak ama.. 😌
Konbuyu başlatan Melike5
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu benim ilk hamileliğim 30 haftamız Allahın izniyle, emzirme duygusu nasıl bir şey yani düşününce çok garip geliyor bebeğiniz ilk emdiği zaman size de farklı gelmiş miydi
Ağrı sızı kanama çatlama oldu göğsümde kremler kullandım falan inan zamanla alisiyosun ve onun emmesi keyif veriyor oğlum bide iştahlı sesli emerdi sonra sağlık problemim çıktı 1.5 yaşında kesmek zorunda kaldık inan o kadar agladikki bırakırken yani güzel bir duygu ama alışma süreci yorucu

Melike5

Kayıtlı Üye
rank
İlk oglum beni emince huylandım çok valla şimdi kızım olacak bakalım
Sonra alışmış mıydın huylanma nasıl oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Persembe gunu dogum yaptım inan hala bebegime bakınca inanamıyorum benim olduguna cok guzel bi duygu Allahım herkese tattırsın
💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Persembe gunu dogum yaptım inan hala bebegime bakınca inanamıyorum benim olduguna cok guzel bi duygu Allahım herkese tattırsın
💕
Ağrı sızı kanama çatlama oldu göğsümde kremler kullandım falan inan zamanla alisiyosun ve onun emmesi keyif veriyor oğlum bide iştahlı sesli emerdi sonra sağlık problemim çıktı 1.5 yaşında kesmek zorunda kaldık inan o kadar agladikki bırakırken yani güzel bir duygu ama alışma süreci yorucu
Allah yardımcımız olsun inşallah 💕

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu benim ilk hamileliğim 30 haftamız Allahın izniyle, emzirme duygusu nasıl bir şey yani düşününce çok garip geliyor bebeğiniz ilk emdiği zaman size de farklı gelmiş miydi
Çok güzel bir Duygu canım biz ilk kızımda baya zorlanmış tim ama aradan bir hafta geçtikten sonra rahat emmeye başlamış di ikinci kızım da kolay emzirdim bakalım bu seferde nasıl olacak

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Alışıyorsun ya doğuma yakın göğüs ucuna kremler kullanmayı unutma çatlama açısından his olarak da cok tatlı bir duygu

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
İnanılmaz
İlk emdiginde çok acıyor huylaniyor ama sonraki İnanılmaz harika Bir duygu anne bebeğin bir birine bağlılığını artiriyo 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar