Sorum var Kızlar biraz uzun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar biraz uzun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,525 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz uzun
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Hanımlar bizim ev sahibiyle başımız dertte biz 1+1 ev almıştık bunuaz inşaatı bitecekti ve kiraya verip başka eve geçecektik ev sahibi çık dediği için yatırımlıı aldık o evi her neyse şimdilerde iyice sıkıştırıyor 1 ayınız var çıkın bilmem ne diye kayınpederiimde bize bişey teklif etti dedi ki şimdi o evin borcunu ödemek için araba satılmasın kira taşınma derdimiz olmasın diye bizim yanımıza taşının bir oturalım 1 +1evin yapımı bitince biz oraya geçeriz siz bizim evde durursunuz diyor kabul edeyim mi etmeyeyim mi bilemiyorum bir durmak istemiyorum bir duracağım süre 6 ay falan ne yapayım bana akıl verin çok canım sıkıldı bir durmak istemiyorum kiraya çıksak kiralar çok pahalı depozito taşınma masrafı falan da sıkıntı bize kendi evlerini verip bizim 1+1 e geçeceklermiş ama ne yapayım bilmiyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar bizim ev sahibiyle başımız dertte biz 1+1 ev almıştık bunuaz inşaatı bitecekti ve kiraya verip başka eve geçecektik ev sahibi çık dediği için yatırımlıı aldık o evi her neyse şimdilerde iyice sıkıştırıyor 1 ayınız var çıkın bilmem ne diye kayınpederiimde bize bişey teklif etti dedi ki şimdi o evin borcunu ödemek için araba satılmasın kira taşınma derdimiz olmasın diye bizim yanımıza taşının bir oturalım 1 +1evin yapımı bitince biz oraya geçeriz siz bizim evde durursunuz diyor kabul edeyim mi etmeyeyim mi bilemiyorum bir durmak istemiyorum bir duracağım süre 6 ay falan ne yapayım bana akıl verin
Fikrimi söylemek gerkirse kabul etme sonra sorunlar çıkıyor kayınvaliden kayın pederin nasillar sana karşı özellikle kaynanan kuzum illaki herşeye karışır aynı evin içinde sende bundan rahatsız olacaksın yapabilecekmisin

Fikrimi söylemek gerkirse kabul etme sonra sorunlar çıkıyor kayınvaliden kayın pederin nasillar sana karşı özellikle kaynanan kuzum illaki herşeye karışır aynı evin içinde sende bundan rahatsız olacaksın yapabilecekmisin
İşte bende bundan dolayıok terettütteyim aslında hiç istemiyorum canım 1 2 sefer sorun yaşamıştık aramızda ama genel olarak başkalarına bakıldığında iyi diyelim aslına bakarsan ev sahibi sorun etmese 5 6 ay daha sabretse hiç böyle bişeyw gerek kalmayacakta habire çıkın diyip duruyor vicdansız eşimle babası da bidaha bu süre de kiraya çıkmayın diyorlar gerçekten iki ucu çok afedersin b@klu değnek😪😪

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
İşte bende bundan dolayıok terettütteyim aslında hiç istemiyorum canım 1 2 sefer sorun yaşamıştık aramızda ama genel olarak başkalarına bakıldığında iyi diyelim aslına bakarsan ev sahibi sorun etmese 5 6 ay daha sabretse hiç böyle bişeyw gerek kalmayacakta habire çıkın diyip duruyor vicdansız eşimle babası da bidaha bu süre de kiraya çıkmayın diyorlar gerçekten iki ucu çok afedersin b@klu değnek😪😪
Kuzum kabul etme o zaman sizin huzurnuz için sorunlar hep çıkar aynı evin içinde olmuyor

Bu güne kadar ayrı yaşadığın için onlarla yaşamak onların kurallarına göre davranmak sana zor gelecektir yapabileceğine inaniyosan kabul et ama ben olsam yapamazdim bilmiyorum illaki sorunlar olacak
Mesela 6 ay sabreder miydin canım 6 7 ay sonra dediğim 1 +1 e onlar geçecek sana onların evi kalacak falan böyle bir durumda ne yapardın

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Bu güne kadar ayrı yaşadığın için onlarla yaşamak onların kurallarına göre davranmak sana zor gelecektir yapabileceğine inaniyosan kabul et ama ben olsam yapamazdim bilmiyorum illaki sorunlar olacak
Katılıyorum ❤️

Hanımlar bizim ev sahibiyle başımız dertte biz 1+1 ev almıştık bunuaz inşaatı bitecekti ve kiraya verip başka eve geçecektik ev sahibi çık dediği için yatırımlıı aldık o evi her neyse şimdilerde iyice sıkıştırıyor 1 ayınız var çıkın bilmem ne diye kayınpederiimde bize bişey teklif etti dedi ki şimdi o evin borcunu ödemek için araba satılmasın kira taşınma derdimiz olmasın diye bizim yanımıza taşının bir oturalım 1 +1evin yapımı bitince biz oraya geçeriz siz bizim evde durursunuz diyor kabul edeyim mi etmeyeyim mi bilemiyorum bir durmak istemiyorum bir duracağım süre 6 ay falan ne yapayım bana akıl verin çok canım sıkıldı bir durmak istemiyorum kiraya çıksak kiralar çok pahalı depozito taşınma masrafı falan da sıkıntı bize kendi evlerini verip bizim 1+1 e geçeceklermiş ama ne yapayım bilmiyorum
Kuzum.be. Kayinvalidemle.kaliyom yani o ne dese o onun evi ya hiç güzel değil.sunu yap bunu yap bunu böyle yap şunu yanlış yaptın vs vs bitmez amasabrede eksen eşinle zor durumdaysa kalabilirsin ben 2 yıl bişey oldu kaynanamla geçinip gidiyom.ne yapıyım dediğin gibi kiralar ucuyuor masraf bitmiyor helecocuk varsacanim rabbim yardimciniz olsun

Tüm sayfalar yüklendi.